Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ennyi lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ennyi lelkileg roncs no?

Figyelt kérdés
Kezdjuk azzal, tudom nagyon sok pasi is van ilyen. Azt latom minden masodik nonek valami gyerekkorbol hozott, nem feldolgozott nyomora van, amit holt biztos, hogy kivetit az eppen aktualis parjara. Paranoia, uldozesi mania, ami foleg bantalmazo kapcsolatokbol ered, legyen az csaladi, vagy parkapcsolati. Melysegesen elitelem a bantalmazo himnemueket ( nem hivnam ferfinak ), de a nok jelentos hanyada is alkalmaz passziv agressziot, martirkodast. Futkosnak egy olyan fazon utan, aki mely nyomokat hagy benne, majd mikor beno a feje lagya a megmaradt traumakat kivetiti egy kevesbe szarul mukodo kapcsolatban. Pazichologus szoba sem johet, minden jo ugy ahogy van. Na erre mi szukseg? Egyebkent nem vagyok nogyulolo, de rendszeresen belefutok egy lelki roncs nobe, aki bujtatni probalja a bajait, de ugye kibujik a szog a zsakbol.

2019. nov. 13. 11:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%
Na azért én nőként is azt mondom, hogy ha egy nő nem tud kommunikálni csak ordibálni, hisztini meg követelőzni azt nem lehet a férfiakra fogni. Ezek hozott, tanult dolgok és sajnos éppen az édesanyától veszik át ezt a sírógörcsöt kapok ha elfogynak az érveim módszert.
2019. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
52%

A hiszti, mint bántalmazás. Hát, az a férfi is instabil lelkileg, akinek egy hiszti egyenlő azzal, hogy az apja késsel a kezében, vigyorogva számol vissza, hogy mennyi idejük van eltakarodni, mielőtt leszúrja őket.


De ja, egy hisztis nő eszméletlen kemény károkat okoz, évek múlva is izzadtan kelsz fel, mert hisztizett a csajod.

2019. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Latom itt nemelyek szeretik kiforgatni az ember szavat. Nem, nem egyenlo, sot az mar buncselekmeny. Hivhatjuk terrorizalasnak is nekem tok mindegy, es nem hagy mely nyomot normal esetben, nem fog az ember izzadva kelni, de konstans stresszt, hogy megint mi lesz a problema szerintem igen.
2019. nov. 13. 16:15
 24/29 anonim ***** válasza:
84%

#22 Nagyon durván kisarkítod és kiforgatod ezt.

Az egy dolog ha valakit ilyen bántalmazások értek. De ez SENKIT nem jogosít fel arra, hogy tönkretegye a párját, a kapcsolatot és lelki terrorban tartsa. Akit ilyen bántalmazások értek és ennyire defektes lett lelkileg az kezeltesse magát könyörgöm és ne akarjon szegény kis virágszál képében tetszelegni és mindent a múltjára fogni. Ez nem mentség arra ha valaki nem tud kommunikálni. Ez nem mentség arra, hogy valaki a párján vezeti le a sérelmeit.

Nekem is van kismillió ilyen sérelmem csak tudod ahelyett, hogy úgy álltam volna hozzá, hogy megengedhetem magamnak a hisztit és érzelmi bántalmazást a párom felé én elmentem pszichológushoz, tanfolyamokra és kezeltettem magam, megtanultam kommunikálni. Aki erre nem hajlandó az ne akarjon áldozatként tetszelegni és ne fogja a múltjára a szörnyű viselkedését mert bőven van kiút ha valaki vbáltozni akar.

2019. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, hogy miért. Volt valami traumája kicsiként, és ez túl sok emberre jellemző...Sajnos.


Persze egyre több figyelmet kapnak a mentális gondok (ez jó!), de a társadalom nagy részében még mindig él az a tudat, hogy aki pszichológushoz jár, az gyenge/bolond (ez rossz).

2019. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem se hisztizzen senki, engem csak az zavar, hogy a pasiknak annyira nincs traumájuk, hogy egy hiszti stressz nekik. Őszintén irigylem őket.


MINDENKINEK van baja. A kérdezőnek az, hogy neki kiegészítőnek kell a nő. Nem tartja őket embereknek, érzésekkel, csak szopásra nyissák ki a szájukat, oszt jó' van.


Ha EMBEREKRE írta volna ki a kérdést, azt mondom, igazi válaszok érdeklik, de nem, csak az önutáló nők válaszai érdeklik, hogy bólogathasson.

2019. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Minden rendben? Kialudtad magad?
2019. nov. 13. 17:12
 28/29 anonim ***** válasza:
51%
Amiért ennyi semmire való férfi is...
2019. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
56%
A férfiak miatt.
2019. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!