Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek olyan nők, akik 40-50 felett is IGAZÁN vonzóak? Férfiakból miért van rengeteg?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kép sok igazságot tartalmaz, de a leginkább arra lettem figyelmes:

Miért nincs ennek a képnek női megfelelője?

Miért nincsenek olyan nők, akik idősödő vagy idős korban is vonzóak? Mert férfiakból van ilyen.


2019. nov. 13. 17:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Addig vonzó egy ember szexuálisan - nemtől függetlenül - amíg termékeny. Ösztönösen a termékeny(nek látszó) egyedekhez vonzódnak az emberek.
2019. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Én ezzel az állítással azért vitatkoznék. Több 40-50 éves nőt látok aki jól tartja magát mint pasit.
2019. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha a férfiakat vonzónak tartod, a nőket meg nem, gondolkodj el a hajlamaidon.


Objektíven két különböző nemű ember vonzerejét egy biszexuális tudja értékelhetően összevetni. A saját nememmel én is engedékenyebb vagyok, a másikkal kritikusabb. Egyszerű az oka: minden ember szép a maga módján a szememben, de szexuális értelemben is vonzónak tartani valakit már nagyon más tészta.

2019. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha már te is Hollywoodi sztár példájával éltél, akkor azzal élek én is. Szóval szerinted Sofia Vergara (46), Halle Berry (52), Monica Bellucci (55), Catherine Zeta-Jones (49), Kate Beckinsale (45), Salma Hayek (52), Naomi Watts (49), Jennifer Aniston (50) annyira szar nők, ugye?
2019. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

És hol van az a rengeteg 40/50-es pasas? 🤔

N27

2019. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Hááát nem tudom, hogy melyik tévét nézed, de az utcán is simán szembejöhet veled elég sok jó karban lévő ilyen korú nő!


Nálam tinderen NAGYON sok csinos, attraktív negyven elején lévő hölgyet lehet jobbra húzni. (42-ig van bent a csúszka) Szóval. :P


41F

2019. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Jók ezek a képek, bár illene hozzátenni, hogy az első fazon fizetése kb. ezerszer akkora, mint a másodiké. És nagyon bejárnia se kell dolgozni egy irodába, gyárba, telepre, brigádba, bódéba, rendelőbe stb. Így azért lehet 70-80-90 évesen is vitézkedni. És azt is csak fejlett országokban, az itteni "színészek" többsége korának megfelelően néz ki, nem látni kockahasú Bodrogit vagy maratont futó Tordy Gézát.
2019. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Magyarországon kevesebb van és miert:


-alapból is alacsonyak a bérek és a nők kevesebbet kapnak

-munka, háztartás, gyerekek sok időt elvisz ha nincs segitség és általában a többségnek nincs (nagy város messze vannak a nagyszülők, nincs lehetőség fizetett segítségre)

-nem marad pénzt szépségápolásra a családi buzséből

-nem érdekli már annyira



Leginkább pénz kerdese a dolog.

2019. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

#4:

ezeknek a nőknek 1000000000x több pénz van a számlájukon és napi ta sminkelek, fodrászok, Stylistok veszik körül őket akik a leg hozzájuk megfelelőt tudja ajánlani számukra


Profi bőrgyógyászokhoz és plasztikai sebészekhez járnak.

Az átlagnő nem rendelkezik ennek a 0,001% se.

2019. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#9


De a férfiak se, a példában felhozott fazont, de lehet példálózni a teljes feláldozhatók branccsal. Csak a jogdíjakból meg a random fellépésekből megvehetnének egy komplett megyét Magyarországon és még futná 1-2 yachtra is.

2019. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!