Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekesen viselkedő férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekesen viselkedő férfi párkapcsolatban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt és csak mostanában kezdett kiütközni,hogy mennyire gyerekes is ő. Már az elején azt mondta magáról,hogy vannak dolgok amikben gyerekes és erre büszke,ezt még arra értette,hogy képes rajongani pl filmekért,mint egy gyerek. Ezzel nem volt bajom. Azután pl mikor otthon volt 10 perce tárva nyitva volt a hűtőnek az ajtaja, azt hittem úgy felejtette és szóltam neki,hogy nem kellene bezárni? Mire azt felelte "jaj anyám is mindig ezt mondja,nem kell azt bezárni,majd bezárom" . A csapból a vízet úgy folyatja,hogy maxra megegnedi és csak jön meg jön a víz percekig...Szóval ezek iylen alap semmiségek,azzal úgy voltam,hogy huh kellemetlen,de ennyi baja legyen csak.

Amúgy elég csendes,nem sokat beszél. Erre mostanában egyre többször elkapja a hév és ,ha feljön valami téma szinte mindig direkt az ellenkezőjét mondja annak amit én. És lekicsinyli holott vannak dolgok amikbe azelőtt tudom,hogy egyetértett volna éstudom ,hogy szereti,de akkor már hirtelen rossz lesz.. És képes olyan szinten belemenni a dolgokba ,nagyon mélyre és egyáltalán nem tudja meglátni az én oldalamnak az igazát.Tehát csak hajtja a saját hülyeségét,sokszor teljesen ellentétes dolgokat mond.Ezekután meg úgy tesz kb mintha mi sem történt. Pénzét is sokszor költi felesleges dolgokra,akár nagyobb értékben is összevissza vásárolgat,gyűjtöget cuccokat.Nem volt neki apja csak az első pár éves korában,de nagyon rossz példa volt ,aztán elhagyta őket,így totálisan apa nélkül nőtt fel. Erre is gondoltam,hogy soha nem szóltak rá normálisan,hogy ezt fejezze be ezt a kényeskedést.Mert olyat is csinál,hogy jaj ő nem bír megenni valamit pl étteremben egy gyümölcsöt és így húzza a száját meg eljátsza a hattyúhalálát ,mint egy kisgyerek.és még ő maga is mondja ,hogy jaj ez gyerekes tudom ,de büszke vagyok rá?!

Pedig felnőtt férfi...

Mit lehet kezdeni egy ilyen pasival? LEgyek vele szigorú?vagy hagyjam a fenébe? Tapasztalatok??


2019. nov. 14. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál, az alapján nem gyerekes, hanem egy po:cs.
2019. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lábam se törölném bele.
2019. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te is úgy tekintesz rá, mint egy gyerekre. Mi az, hogy "legyek vele szigorú"? A gyerekeddel és a kutyáddal lehetsz szigorú, a pároddal nem. A párod nem gyerekes, inkább szándékosan idegesítő, illetve felelőtlen. Az, hogy mire költi a pénzét, és mit eszik meg az étteremben, nem a te dolgod. Az, hogy állandóan beleköt a véleményedbe és szándékosan vitát generál (már ha tényleg úgy van, ahogy mondod, és nem csak arról van szó, hogy ténylegesen eltér a véleményetek, és csak szenvedélyesebb vitapartner, mint mondjuk te), az érzelmi manipuláció. Szerintem első körben próbáld vele megbeszélni ezeket, ha ő maga nem látja a problémát, akkor ha a fejed tetejére állsz, akkor sem fog megváltozni.
2019. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az elején pont az volt,hogy mi hogy összeillünk mert mindenben egyezünk. És tudom dolgokról,hogy imádja,szereti. Példa ő szereti a trónok harcát. Vannak pl tárgyai is belőle,imádja. Nyilván én is szeretem és ezt tudjuk mind2en szeretjük. Erre felhozom neki,hogy hú volt egy baártom trónok harcás helyszínekre utazós túrán. Mire ő elkezd velem totál komolyan vitaktozni,hogy miért pont trócok harácson volt amikor az egy szar egyébként. Sokkal jobb filmes helyszínek is lehetnének,erre mond egy banálisat mint mondjuk nem tudom legyen James Bond filmek. Én meg nézek,hogy mi van miért pont james bond? és ezt részltezi az mennyivel faszább,zseniálisabb film,arról mennyi írás van,bezzeg a trónok harca mekkora gáz stb. De azután még ugyanúgy gyűjti tovább a tórnok harcás figurákat és mindehol epekedik utána,hogy mekkora király már. Nag ilyesmi dolgokra kell gondolni ..és egyre többször van tök haosnló,hogy tudom,hogy ő szeret valamit és mikor feljön témának és állásfogallok ő azonnal ekézni kezdi és nagyon sértően is akár. És észre sem veszi magát.

Amúgy ez a szitu más filmmel és más témában megtörtént

2019. nov. 14. 15:16
 5/8 A kérdező kommentje:
4, de amúgy szerinted az normális vislkedés,hogy vlaamit nem szeretsz akkor nyilvánosan húzod a szádat percekig rá?? Felnőtt férfi létedre?? Még egy elkényesztetett pláza csajnak is gáz lenne,nem hogy egy férfinek..HA valamit nem szeret kúlturáltan is lehet. Ő meg csak tetőzi tovább,hogy jaj kihányja magát mindjárt a gyümölcs látvánáytól stb... és hogy amúgy ő nem hajlandó semmiből megenni a gyümölcsöket stb...és még ő maga is mondja ,hogy jaj de gyerekes,de nem érdekli..
2019. nov. 14. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én exférjem is ilyen volt. Az anyja hagyta, hogy így viselkedjen vele, sőt, még jutalmazta is az ilyen fajta viselkedést, hogy hátha azzal magához tudja kötni. Pl olyanokat csinált, hogy amikor az anyukájával hármasban voltunk vásárolni, akkor a kasszánál, de irtó hanghosan ám, rászólt az anyjára, hogy "álljál már arrébb, hát senki nem fér el az irdatlan nagy seggedtől!" én teljesen lefagytam, hogy hogy mondhat ilyet, de attól még jobban, hogy az anyukája nevetgélt és arrébb állt, aztán nekem azt magyarázta, hogy hát ők szoktak így "hülyéskedni egymással" mert ők "haverok". Ez után figyeltem fel arra, hogy folyamatosan ocsmány módon beszólogat neki, szívatja, semmibe veszi, de amúgy amikor meg mi ketten otthon vagyunk, akkor anyuka az isten, én a kislábujja körméhez sem érhetek fel. Szóval akkor meg engem kezdett el osztani. Érted, mindig azt, aki éppen ott volt. Egyszerűen ez a viselkedés volt jutalmazva mindig, az anyja ezen nevetett, ezt dicsérte.

A másik meg, hogy direkt ellentmond neked, akár saját magának is ellentmondva: állandóan. Konkrétan az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor egy tök szimpla megjegyzésre, amit egy híradóbeli hírre tettem, így lazán azt mondta: hát ez volt a legnagyobb hülyeség, amit életemben hallottam. Én meg erre azt, hogy akkor elértük a házasságunk csúcspontját, úgyhogy akár el is válhatunk. Először röhögött. Aztán már nem. Szerencsére már 6 éve ex.

2019. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Nekem csak egyetlen kérdés jutott eszembe...

Hogy a fenébe tudtok az ilyen életképtelen gyerekes nyomoronc anyucipicifia pasikra FÉRFIKÉNT tekinteni???

Nem fog megváltozni mert otthon is ezt csinálta és most melletted is.

Én már kidobtam volna a fenébe.

Most komolyan.. ennyire gyatra a kínálat, hogy ez volt a legjobb?

Pff....

2019. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én még nem láttam az anyja mellett,hát arra leszek még nagyon kíváncsi és azt hiszem vízválasztó is lesz. Bár amit tudok a családi háttérről nagyon nem hangzik jól. Konkrétan ami rossz lehet azt mind meg van náluk.

Hú amúgy tényleg nem is tudom most már mit keresek mellette. Igazából csak annyit szeretek benne ,hogy elvielg ő hűséges típus,meg ugye ilyen kis szelíd volt ,de azért ez már most kezd átcsapni a bunkó paraszt viselkedésbe mármint amikor az én véleményem akarja földbe döngölni..Még sokszor nem volt rá példa,de az a pár alkalom elég intő jel. Mindneképpen fel fogom neki hozni,és amúgy mondtam már neki,hogy én bármikor képes vagyok szakítani vele,ha úgy látom van olyan tulajdonsága ami később sázmomra elviselhetetlen lesz.


Utolsó...jaj mert úgy mutatkozik be mindenki ,hogy defektes vagyok? Mint látod friss kapcsoalt,de már most 5. hóban kezd előjönni ,hogy valami gáz van. Nincs ez senkire ráírva,sőt van aki évekkel később lesz ilyen..

2019. nov. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!