Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is fordult elő hasonló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is fordult elő hasonló? Mi válthat ki ilyet? Mi lehet az oka? Meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés

1 hónapja alkotunk egy párt, nekem 1 éve nincs kapcsolatom, neki 2 éve ért véget a házassága, azóta neki sem volt sem szexuális, sem egyéb jellegű kapcsolata. A szex az eddig jó volt, sőt nagyon jó. Azonban, az éjjel valahogy nem jött össze, folyton lelankadt, amikor már bele lendültünk volna. Egyszerűen nem értem mi okozhatja ezt neki. Kérdeztem, faggattam, hátha velem van a baj, de egyszerűen nem értjük. Én 43 vagyok, ő 51 éves, annyira kellemetlen ez az egész, a teljes napomat megbélyegezte ennek a gondolata, tudata. Mi lehet a gond ?

Nem szed gyógyszer, semmilyen.

Vágyott is az együttlétre, én is.

De valahogy amikor már bele lendültünk volna, kész, teljesen lelankadt. Mit csináljunk ? Nem volt ilyenben még részem, és kissé meg vagyok ijedve.



2019. nov. 14. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy rossz napja volt vagy máshol voltak a gondolatai. Azért ennyi idősen ne várjunk már csodát.
2019. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 exronin ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem vagy elég kedves vele. Vagy te akarsz irányítani és úgy érzi elveszti ettől a férfiasságát. Lehet, hogy annyira nagyon szeret téged, hogy annyira teljesítmènykènyszeressè vált, hogy blokkolja a dolog.

Egy biztos, ha jót akarsz, sosem hozod fel többé a dolgot, mert azzal csak emlèkezteted rá és csak a kudarcérzés erősödik benne!

A feleségem egy vèrkeresztèny, prűd, piroskardigános, de csinos lány volt, amikor megismertem. A legjobb ember, akit ismerek. Elhitettem vele, hogy ő a legjobb szerető a világon. Folyton dicsértem, mindig fogtam, vagy simogattam valamilyèt, mèg akár nyilvánosan is, hogy érezze, mindig kívánom.

Tudod mi lett?

Egy év alatt ő lett a tökéletes szerető és vissza tudja adni ugyanezt nekem. 23 éve vagyunk együtt, de még mindig hetente többször van szex, ami annyira jó vele a mai napig, hogy sosem néztem másfelè.


Hitesd el vele, hogy ő neked a tökéletes férfi és csodát kapsz.

2019. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknál ez előfordul. Nyugi, ha nem foglalkoztok vele hamar túllendül rajta. Kezeljetek lazán. 1 es nek üzenem, hogy az 51 eves egyaltalan nem öreg es a legtöbb valószínű sokkal jobb szerető a 20 as korosztálynál. Mielőtt engem is levénezel 35 vagyok. :)
2019. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!