Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány pasitól rib. c egy nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány pasitól rib. c egy nő? Szerintettek mennyire elítélendő egy szexkapcsolat? Össze jönnétek egy olyan nővel, akinek volt több szexkapcsolata? Bűn szabadelvűnek lenni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 15. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Két pasitól már r|banc, csak akkor nem, ha a második az, aki éppen meg akar dugni.


Amúgy hány nőtől r|banc egy férfi?

2019. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem darabszám kérdése. Én sohasem érdeklődtem ilyemről.

A volt komolyabb kapcsolatok úgyis szóba kerülnek néha.

Nem örülnék annak se, ha engem faggatnának régebbi szexuális életemről.

Meg nem is tudom pontosan, bár én már öreg is vagyok.

2019. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Pont annyitól, amennyitől egy férfi.


Én nő vagyok.

Nem ítélem el, mindenkinek magánügye a szexuális élete, de NEM KELLENE társnak. Én ennek nem vagyok a híve, szeretném ha mindent tudna rólam a párom és fordítva. Nem tudni a múltjáról olyan, mint egy idegennel élni. Meg amúgy is, akit szeretek, az 100%-ban érdekel, minden egyes aprósága. Szóval ameddig békén hagy, addig nem zavar ha más így él, de nem kérnék belőle.

2019. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagyok abban biztos,hogy ez kiderül a másik fél számára. Se nő se pasi nem törvényszerű,hogy bevalljon akár egy szexkapcsolatot is.

Hozzáteszem:manapság rengeteg félrelépésről hallani. Egy félrelépés is szexkapcsolat valahol.


Nő vagyok, és bár szinte mindent tudok a páromról sosem kérdeztem meg Tőle,hogy hány nővel flörtölt/szexelt/lépett félre. Természetesen a jelentősebb kapcsolatairól tudok.

Biztos van jelentősége, de tizenéve jól működik a kapcsolatunk, és akár lehettek is ilyen kapcsolatai huszonéves, számomra nincs jelentősége. Most ne legyen ilyen, az a lényeg.

2019. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Hozzáállás függő szerintem.0 kmes labaanc is van.
2019. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

A feleségem is, jómagam is az igazit kerestük, és nem alkudtunk meg félmegoldásokkal. Így aztán meglehetősen sok partnerünk volt, mielőtt egymásra találtunk. És ez így van jól! Megvolt a viszonyítás alapunk, tudtuk, mit találtunk a másik személyében és ehhez mérten ragaszkodtunk is hozzá. Persze ennek is megvan a maga hátulütője, hiszen egy ilyen projekthez meg kell érni. Mi is csak 40, illetve 37 évesen találkoztunk, így aztán a közös gyerekről lecsúsztunk. Pedig nem ártott volna a földnek egy pár, a mi nem akármilyen génjeinkkel megáldott kisember. :-)) Így csak egymást imádjuk töretlenül sok-sok éve.

60F

2019. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 15. 19:48
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Miquel a te génjeid aztán hasznosak :D
2019. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
#6. Elég már az ömlengésedből. N
2019. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Én szabadelvű vagyok.

Szánalommal nézem azokat, akik a kizárólagosság hitével altatják magukat!

A szex is Isten ajándéka, ember nem korlátozhatja azt!

2019. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!