Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha volt egy szexkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt egy szexkapcsolata egy nőnek és be is vallja, ezt, amikor szóba kerül az ilyesmi, mekkora hátráynynak számít?

Figyelt kérdés

25 év feletti korosztályról van szó, emellett pedig 1 hosszú pàrkacsolat volt jelen.

Jelenleg még nincs szexkapcsolatom,de erősen gondolkodom rajta,mert hosszú ideje egyedül vagyok és hiànyzik a szex... Csak ezért pedig nem érezném fairnek valakivel összejönni, ha hosszútàvon nem tudom elképzelni vele.

De,érdekelne, hogy később ismerkedés soràn, mennyi hàtrànyom szàrmazna ebből.



2017. máj. 28. 18:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
A szexkapcsolat magánügy. Szigorúan...sosem beszélünk róla...
2017. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Semennyi. Legfeljebb hülyének néznek.
2017. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
1%
Egy jó kulcs minden lakatot nyit, viszont egy olyan lakat amit minden kulcs kinyit, az egy szar lakat!
2017. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
#3 A te kulcsod semmilyen lakatot nem fog kinyitni :D
2017. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

#3 jaj hagyjuk már ezt a középkori dumát. Túlfejlődtünk már azon a koron(már aki), hogy a nőkre elektromos bugyit kelljen tenni, nehogy ők is picit jól érezhessék magukat.

Kérdező, semmi elítélnivaló nincs ebben, aki felnőtt fejjel ez alapján ítélne meg, az álszent és/vagy gyerekes. Ennek ellenére legjobb, ha magánügyedként kezeled, senkire nem tartozik.

2017. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%
Nem szeretnék tudni róla. Max annyi volt az a srác, hogy mondjuk tudjam ha találozunk közösen vele, akkor mégis ki az, majdnem összejöttetek, de mégse. Így kéne tálalni, és akkor egy rossz szavam nem lenne. Erre meg a komoly kapcsolat másik szereplőjére lennék még kíváncsi, ha volt egy éjszakás, arra se. Egyébként igen, kicsit zavarnak ezek, és itt úgy vagyok vele, hogy jobb a boldog tudatlanság. 23/F
2017. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem konkrétan nem érdekelne, főleg ha minden klappolna köztünk...
2017. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik!

Szerintem nem olvastad, amit írtam... Oo

Nem , azt írtam, hogy belevetném magam az éjszakákba és mindenkivel lefeküdnék, aki az utamba kerül.. Az ilyen "Nő társaim" helyett, én szégyellem magam..

Hanem egy férfival szexkapcsolatra, hogy még se legyek szexuálisan feszült,de még se verjek át, ezért valakit, hogy ő komolyat akar, én pedig tőle nem..

Mindenki mádnak Köszönöm, az őszinte választ, részben mondjuk a harmadiknak is, bár ő eltért a dologtól,mert egy pasiról volt szó és nem sokról..

2017. máj. 28. 19:15
 9/25 anonim ***** válasza:
20%

De sajnállak,hogy nem tudsz kivel szexelni...

Én másfél éve bírom,mert többre tartom magam,mint hogy valakivel csak úgy kiéljem alsóbb rendű ösztöneim.

Előre látom a reakciókat,ezért már előre válaazolok: nem vagyok aszexuális, se prűd, és vallási nézetek sem hátráltatnak

2017. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
#9 márpedig aki másfél évig kibírja(annak ellenére, hogy lenne alkalma), az bőven mondható prűdnek. Nyilván ezt magadnak nem fogod beismerni, de aki ennyi ideig kibírja, az nem lehet épp egy "tüzes menyecske", mert már minimum a falat kaparnád a vágytól. Nemhogy másfél év után, már pár hét után is.
2017. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!