Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas ha egy lánynak akibe szerelmes vagyok de ő nem akar engem (viszont anyagilag csehül áll) felajánlottam 20 ezer forintot egy szexért?

Figyelt kérdés
úgy néz ki belemegy.
2019. nov. 16. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Agyonütnélek egy fagyott kutyalábbal te szűz csicska. Adom a #10-est, te anyád majma.
2019. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Gond nélkül elvenném a pénzt, kapnál egy homlokpuszit és mennék a dolgomra. Ha valaki a k urva szerepébe helyez, szívesen játszom azt. De abbban benne van az is, hogy én szabom az árakat. Márpedig egy szexhez maximum Lölő vagyona lenne elég, mindenképpen egy olyan tarifa, amit esetemben senki sem akar vagy tud megfizetni. 20 000 forint legyen mondjuk egy homlokcsók árazása akkor. ;)
2019. nov. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerinted ebben a világban mi az ami még normális? De most komolyan?
2019. nov. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha szerelmesek vagyunk v.kibe, akkor nem várjuk el tőle, hogy olyat tegyen, amit egyébként nem tenne meg..mert az neki nem lesz jó. És ha tényleg szereted, és megteheted, hogy segítesz neki anyagilag, azt szex mentesen is megteheted!!! Ahelyett, hogy kihasználnád a helyzetét.

Így még lehet, hogy később ki is alakulna köztetek v.mi, de ha olyanra "kényszeríted", amit magától nem tenne meg.. úgy biztos, hogy elúszott a közös jövő...

2019. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes, nem aláznád meg ilyennel, ha az lennél. Te csak meg akarod dugni, ez sima szexuális vágy, így rendben van, ha foggal körömmel próbálkozol, de ha érzelem is van benne egy szemernyi is(akár csak baráti), akkor màr gerinctelenség.


Próbálkozni nyugodtan lehet, de ne áltasd magad, se a csajt, hogy valamire is tartod őt, mert ez nem igaz, akkor ilyet nem csinálnál vele.

2019. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!