Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy olyan emberek jönnek össze akiknek nem kellene? Miért van ilyen sok rossz párkapcsolat? És miért ragadnak az emberek benne?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először mindenki azt hiszi, hogy megtalálta az igazit, de az együttélésnél azért eloszlik a rózsaszín köd. Azért ragadnak benne, mert nehéz váltani, lezárni.
2019. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én azt nem értem, ha utána talál egy olyan embert, amilyennek az előzőnek lennie kellett volna, akinek mindenét a lába elé szórt, azzal miért cseszi szét a kapcsolatát, hogy az újnak aki minden szempontból megfelel neki és normális vele, már szart se ad?
2019. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehez kilepni egy hosszu kapcsolatbol, meg ha nem is tokeletes. Mindig nehez a valtas, pont mint a munkahelyeken...
2019. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Félnek az újtol, esetleg nem hiszik hogy találnának jobbat.

Egy rövid story: egy lány barátomnak köztudottan rossz volt a kapcsolata, a srác nem törődött vele, többször megcsalta. Amikor éppen mosolyszünet volt köztük rányomultam a lányra, eléggé közel kerültünk egymáshoz. Mindent megadtam neki, mégis néhány hét múlva azt mondta visszamegy a barátjához. Utána mondta, hogy már bánja és bárcsak visszacsinálhatná, de nálam leszerepelt. És azóta is együtt vannak, semmi sem javult :)


A hasonló gondolkodású lányokat szerintem kerülni kell. Van elég normális :)

2019. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig kommenteket. Annyira furcsa, hogy ennyi látványosan rossz párkapcsolat van, szerintem van az a helyzet, hogy egyedül legyen az ember, mint hogy féltékenykedjen, vagy ne saját magát adja, mert az a párjának "sajnos nem fér bele".
2019. nov. 17. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vagy nem tudják hogy lépjenek ki egy rossz kapcsolatból, vagy csak félnek egyedül lenni. Egyébként meg szerintem egyetlen kapcsolat sem rosszként indul, a problémák később kezdenek előjönni.
2019. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű kilépni egy kapcsolatból, pláne ha, még gyerek is, van akit imád az ember. Én is mikor hazaviszem a fiaimat, mindig könnybe lábad a szemem. Apám 73 éves,és csak miattunk nem hagyta ott anyámat pedig folyton veszekedtek. Ő ezek után csak helyeselni tudott, hogy nem maradtam egy olyan nő mellett akivel nem volt hozzámvaló, még át is vert.
2019. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Hát nem tudom. Nekem furcsa, hogy ilyen sok embernek nincsen önbecsülése, és inkább szenved, minthogy változtatna a sorsán.
2019. nov. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!