Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz érzéssel tölt el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz érzéssel tölt el, hogy a barátnőm és a volt barátja egy helyen laknak Remélem már nem érez iránta semmit?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk, én városban lakok, ő mellettünk egy kis faluban, és az exe is ott lakik ahol a barátnőm, ha megyek hozzá és sétálunk sokszor összefutunk vele, köszönnek egymásnak és ennyi, de akkor is olyan rossz érzés van ilyenkor bennem, sőt még a családjuk is ismeri egymást, jóban vannak, oké falú, mindenki ismer mindenkit de akkor is zavar

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Hogy tudnám ezt leküzdeni?



2018. nov. 17. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Tisztelettel megkéred a bnöd kezét, feleségül veszed és odaköltözteted magadhoz, eltartod. Csinálsz neki 5...6 gyereket és akkor nem lesz ideje az exével foglalkozni:-)
2018. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdés címét olvasva azt gondoltam, hogy "...egy helyen laknak" annyit jelent, hogy egy lakásban, netán egy szobában. Tovább olvasva rájöttem, hogy egy helységben, azaz egy faluban laknak. Így már más értelmet kap a kérdésed.

Lényeges, de nem írod, hogy ki szakított kivel.

Az, hogyha találkoznak a te jelenlétedben, vagy nélküled, az illem alapvető követelménye, hogy köszöntsék egymást. Más lenne, ha annak idején totális haraggal váltak volna el. Ne légy féltékeny! Az ő kapcsolatuk lezárult, de köszöntik egymást. Helyes! A lánnyal ismerjétek meg jobban egymást, aztán házasodjatok, költözzetek egybe.

2018. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!