Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem rossz érzés ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem rossz érzés ez?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, össze is jöttünk, már 2 hónapja velem van.

Szeretjük egymást.

De elmondta előtte volt 2 éves kapcsolata.

És amikor együtt vagyunk mindig ez jár a fejemben, hogy előttem mit csináltak hogyan csinálták, lehet ez az alacsony önbizalmam miatt van ez, valamint , hogy nem volt nekem még hosszú kapcsolatom.

Lehosszabb volt fél év.

egyszer mesélte, hogy szexeltek a kocsiba.

Olyan rossz érzéssel töltött el.

Hogy én milyen újat tudok mutatni neki ezek után.

Pedig én is tele vagyok ötlettel

És ezzel olyan megfelelési kényszerem van, és hogy jó legyek az ágyban ne legyen az hogy az előző pasija jobb volt.

Félek hogy egyszer azt fogja mondani, hogy valamit nem jól csinálok mert ő tapasztaltabb stb

Miért agyalok ezen ennyit? Valaki hasonló helyzetben volt már?



2019. febr. 28. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Azért agyalsz ezen, mert h..lye vagy. Neked is volt előtte kapcsolatod. Akkor most ő is rugózzon ezzen? Akkord dobd és keress magadnak egy full tapasztalatlan kislányt, akinek még soha nem volt párkapcsolata se, ha ennyire kisebbrendűségi komplexusod lett emiatt.


Nőj fel agyilag, kérlek! Itt egyedül veled van a probléma.

2019. febr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Egy dolgon akadtam ki.

Akkor mi van, ha valamire azt mondja, hogy neki így nem jó, és inkább csináld úgy? Ezt azért mondja, mert maximálisan élvezni akarja veled a szexet, és meg akarja mutatni, hogy mire van ehhez szüksége.

Volt ilyen exem, akinek semmit se lehetett mondani, mert egyből besértődött, hogy akkor dugjak az exemmel, mert minek vagyok vele, ha nem jó az ágyban. Nem véletlenül lett ő is ex...

2019. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Valami nem tiszta a fejedben ha ezen kattogsz.

Először tedd helyre az agyi dolgokat szerintem,mert ez így hosszabb távon ki fog készíteni.

2019. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A múltunk csak lépcsőfokok sorozata. Azok által lettünk olyanok, amilyenek vagyunk.
2019. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből a kérdező torkának ugrani,ezek természetes érzések. Amíg nem hagyod, hogy teljesen eluralkodjon rajtad, addig nincs gond. Próbálj arra törekedni, hogy minél több közös élményetek legyen, minél több újdonságot kipróbáljatok. Ne az exe nyomába akarj lépni. Ez már egy másik kapcsolat, hidd el , veled is lesznek/vannak olyan élményei, amiben senki mással nem volt része. :)
2019. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan agyalok néha, de ez csakis az én belső hülyeségem. Nem vetítem a páromra, hisz ez max az én onbizalomhianyombol fakad. Két oka van az ilyen agyalasoknak, az egyik az onbizalomhiany, a masik a kisebbsegi komplexus.


Én úgy gondolom neked kell fejben rendetrakni. Légy elégedett magaddal, és fogd fel, hogy most veled van, nem mással. A nem hasonlitgat senkivel.


Ha szeret teged ugyse lesz gond ha esetleg nem vagy olyan tapasztalt, max majd segit, mutat par dolgot:D Nincs ebben semmi rossz. Nem varhatod el hogy egy ketrecbe zart szuz legyen addig amig meg nem ismer teged. Fogadd el magad es fogadd el hogy szeret a parod.

2019. márc. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!