Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok mit szolnatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit szolnatok, ha megtudnatok, hogy a srac, akivel ismerkedtek motorozik?

Figyelt kérdés
Felulnetek moge kis ido utan, egyaltalan osszejonnetek ilyen sraccal?

2019. nov. 18. 23:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%
Azok a lányok akiknek nem szokásuk túl sokat gondolkodni, örülnek neki
2019. nov. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
Semmit nem szólnék. A bátyám is motorozik, ettől még normális ember. Szerintem jó dolog hogy csak felpattan a motorra és megy amerre akar. Ha normális akkor nem zavarna, de az ilyen száguldozó idiótákkal nem kezdenék.
2019. nov. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
47%
Párom intenzív osztályon dolgozik. Mikor felvetettem, hogy megcsinálnám motorra a jogsit, akkor hazározott nem volt a válasz! Nálunk rendszeresen "vendég" a motorbalesetes beteg.
2019. nov. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok motorpárti, fiatal koromban leestem róla, a pasit is állandóan csak félteném, szóval nem járnék motoros pasival.
2019. nov. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Volt motoros barátom, sokszor mentem vele. Nincs vele bajom, de azért örülök, hogy 30 éves korára felhagyott vele. Veszélyes dolog és nem is kell hozzá őrültködnöd. A legtöbb motoros ismerősök legkésőbb az első gyerekük születése után felhagyott ezzel, szerintem helyesen.
2019. nov. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

Semmit, a férjem is motorozik (vl 1500... Intruder),de felülni nem nagyon szoktam mögé, van sajátom (xvs 650... Drag star). Nem "kókányolt", rendesen szervízelt mindkettő. Akkor ismertem meg amikor "A" jogsizni jártam, szóval így pláne nem zavart, hogy neki is van. Sőt!

Sokaknak a motor szó kimerül a sportmotorokban, meg a "száguldozó barmokban".

Azóta van gyerekünk, az enyém hanyagolva volt, amig pici volt, terhesen meg kisbaba mellől nem mentem, de ő ugyan úgy jár. (Igen, estem már vele, ráadásul vizsga elött a 8-as fogott ki és eldöntöttem. A férjem is esett már, mindenki esik, aki még nem az majd fog, ez benne van)

2019. nov. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
47%
De Matyi bácsi mellé én megemlíteném Fekete "Cölöp" Béla bácsit is ☺️. A felesége Marika csinálta a kabátokat nekünk. Béla bácsi meg öreg motoros róka.
2019. nov. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%
Van akinek tetszik, sőt amiatt hiszizik, hogy miért nem kero-zom, más pedig azt akarta, hogy befejezzem.
2019. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Sokaknak a motor szó kimerül a sportmotorokban, meg a "száguldozó barmokban"."



Nem csak erről van szó. Vétlenül is lehet balesetbe kerülni, és a motoron semmi, de semmi nem véd.

2019. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azért a semmi, erős túlzás. A motorra be kell öltözni. Kevesebbet véd mint egy fémkasztni (lsd autó), de több mint a semmi (bukó, csizma, kesztyű, protektor((nekem a kabátba van építve, de van külön protektor ing is)) . Engem simán gyalogosként ütöttek el, a zebra elött állva, nem rajta, elött. Mert jött egy részeg sofőr. Baleset lehet gyalog is, nem kell hozzá motor
2019. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!