Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élnek sokan abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élnek sokan abban a hitben, hogy a nem jóképű férfiak között több a jólelkű, komoly kapcsolatra alkalmas?

Figyelt kérdés

Pedig nincs összefüggés - esetleg ha mégis van, akkor pont fordítva, mert a jobb külsejűek nincsenek általában tele annyi frusztrációval, gyűlölettel, de ez sem igaz mindenkire, maximum egy gyenge tendencia- és semmilyen szinten nem éri meg a gyengébb külsejűek között keresgélni.

18-20 évesen én is elhittem ezt a maszlagot, és nyitottam csúnyább srácok felé, de annyi hulladék f.éreggel még életemben nem találkoztam (persze nem minden előnytelen külsejű srác ilyen, csak egy cseppet sincs köztük több normális).

Miért nem lehet felfogni, hogy a külső és a belső nem fordította arányos, és nincs általánosságban semmi előnye az átlagos/átlag alatti srácoknak?


2019. nov. 19. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Most jobban érzed magad, hogy ez elmondhattad valakinek?
2019. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, választ szeretnék a kérdésre. :)
2019. nov. 19. 17:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Na de pontosan kik etettek téged ezzel a maszlaggal, kérdező? Nem kötekedésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok.
2019. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Alapvetöen olyannal van az ember aki neki tetszik (neki jo pasi, jo csaj, stb)

Par kudarc utan kezdi erezni hogy vmi nem stimmel es esetleg pl nem a fullos csajok utan kellene rohangalno vagy alfahimeket utan. Hanem lehet stabil kapcsolat inkabb valami szerenyebb benabb rondabb csendesebb stabilabb vkivel lesz.


Aztan jön csak ra arra miütan kiprobalt pàr frusztralt embert, hogy à tèves a dolog.

2019. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Ezt csak a ronda pasik mondják, pedig sokuknak a külseje még mindig jobb, mint a belső tulajdonságaik.
2019. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Én nem hiszek ebben. Viszont ahogy mondani szokás, az ember jelleme akkor mutatkozik meg, ha hatalmat adsz a kezébe. A jó külső ilyen szempontból hatalom. Tudom, nőként is érzem, hogy mennyit számít jól kinézni. Aki ilyen "kísértés" mellett is ember marad és hűséges, normális értékrenddel rendelkező társ, az az igazi kincs. A kevésbé előnyös külsejű emberek között meg azért ennyi a jófiú/lány, mert nem is lenne kivel szóakozni meg kik közül választani vagy félrelépni. Ne aggódj, ha egy nap úgy kelnének, hogy minden második - harmadik embernek tetszenének, vérszemet kapnának, mint a huzat. Aztán már nem lenne jófiú egyik sem.
2019. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezek baromi régre visszanyúló sztereotípiák. Például népmesékben is sok ilyen van. Olyan mint az, hogy a szegény ember mindig erkölcsi fölényben van a gazdaggal szemben és mindenben jobb nála például, ez kb minden mondában meg mesében benne van.

Egyébként maximálisan igazad van, akinek hátrányosabb a külseje (és nem tudja elfogadni és szeretni önmagát), vagy éppen csak ő ezt gondolja magáról annak mindig vannak komoly komplexusai és gyakorlatilag lehetetlen vele egészséges kapcsolatot kialakítani. Nekem is arra kellett rájönnöm, hogy undorítóan agresszívak, még ha azért utasítod el őket mert éppen van párod akkor is elhordanak minden büdös kvának.

2019. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Azért, mert majdnem igazuk van. Valószínűleg az arányok ugyanazok, mint ahogy te is írtad, csak jóképű komoly kapcsolatra vágyóból jóval kevesebb az egyedülálló, mint ugyanilyen, de csúnya férfiból. Egy olyan nőnek persze tökmindegy ez, aki ráhajt egy foglalt férfira is, de azért feltételezem, hogy vannak, akik nem ilyenek.

Én egyébként meg pont azt látom, hogy sokan a csúnyákat próbálják meg rossz embernek beállítani, mintha bármi köze is lenne a személyiségnek a kinézethez.

2019. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi van? A a szöke nö buta is egy sztereopia. Miert zavar? Gyere össze egy jokepü herzeggel. Kit erdekel kivel halsz? Hihetö, hogy randa luzerekkel dugaszoltatod magad, miközben sorszamot huznak a jokepü, jolelkü hercegek.
2019. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Mert ha a jó belsőt sem tudják felmutatnii, akkor semmit. Azt pedig nehezen lehet kiszurni, hogy ki az aki tényleg jólelkű, és ki az, aki csak addig emberi, amíg fel nem bosszantod.


Oszinten szólva az ilyen önjelölt jofiuktol jobban tartok mint bármelyik tipikus pávától. Sokkal manipulatívabbak és aljasabbak; ha kihasznalnak azt nem egyenesen csináljak, hanem el akarják érni, hogy még te érezd rosszul magad.

2019. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!