Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti támogatnátok a photoshop,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lachesys kérdése:

Ti támogatnátok a photoshop, retusálás betiltásât?

Figyelt kérdés
tehat, ha innentol semmilyen marketinganyagon nem lehetne az emberi testet retusalni. csakis a nyers kepeket hasznalhatnak fel. igy talan kevesbe irrealis idealkep lenne az emberekben, ha latnank, hogy a modelleknek is neha taskas a szeme, van egy pattanasa, vagy nincs olyan dereka amit kb csak lengobordak kivetetesevel lehetne elerni. (ferfimodellekre is vonatkozik, de ott talan kevesbe szamit ez es kevesebb veluk a mediaanyag is)

2019. nov. 19. 20:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Én benne lennék. Vagyis inkább ha csak simán nem létezne.


Az a baj, hogy annyira beleivódott az emberekbe, hogy észre sem veszik. Instán volt egy csaj, aki kitett a szőrös lábáról képet, és halálos fenyegetéseket kapott. És igen, az utcán eredeti emberek vannak, de a látásmódunk már el van baszarintva. Ha meglátsz egy narancsbőrös combot élőben, fintorogsz, mert addig csak retust láttál. Meglátsz egy lógó mellet, és vagy felöltözteted a nőt, vagy szánalomból egyszer megdugod. Olyan kérdések vannak ezen az oldalon is a saját testüket szégyellő nőktől, és a női testtel csak hibát találó férfiaktól, hogy az eszem megáll.


Úgyhogy a tiltással nem sokra megyünk, alapból nem kellett volna ennyit retusálni.

2019. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
LANY vagyok. pont ez a lenyeg basszus ne esik le? hogy meg a hibatlan boru, bomba alkatu emberek sem eleg jok arra hogy retus nelkul hasznaljak a kepeiket. szerintem ez az agyfhasz.:D ariana granden is igazitani kell mert ott nem jol gyurodott epp a bore. szerintetek ez tok normalis?
2019. nov. 20. 09:36
 33/33 A kérdező kommentje:
amugy eleg arulkodo, azt irtad teis, "gyonyoru emberek, akiknek KB egyaltalan nem kell" tehat valamennyit meg rajuk is tennel te is, hiaba szinte tokeletesek. de ennyire at vagyunk mar allva arra hogy minden apro kis hibat is el kell fedni. de en vagyok a hulye amiert ez nem tetszik??
2019. nov. 20. 09:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!