Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fog még hiányozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog még hiányozni?

Figyelt kérdés
Egy projekten dolgoztunk együtt 2 hónapig. Ő is, én is foglaltak vagyunk. Nem volt köztünk semmi, csak sokat beszélgettünk, nevettünk, teljesen egy hullámhosszon voltunk. Nekem nagyon tetszik ő, és tudom, hogy én is neki. Múlt pénteken lezártuk a projektet és elbúcsúztunk. Nem fogunk többet együtt dolgozni,helyileg is máshol vagyunk. Mondta, hogy pár hét múlva írjak már, érdekli egy bizonyos szakmai dolgom, és hogy kereshetem bármikor munkaügyben. Ezeket nem szeretném, hiszen csak még jobban fájna. Mikor múlik el szerintetek?
2019. nov. 19. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyedüli megoldás, fordítsd a figyelmedet a párodra.
2019. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néhány hét még szerintem.
2019. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk?? xD
2019. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!