Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy h már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy h már szexeltem valakivel akkor nem tud hiányozni és nem fontos?

Figyelt kérdés

Ismerkedés elején még érdekel, hiányozni akkor se szokott, de valamilyen szinten fontos... Szex után pedig mint valami élő vibrátor. Ha jó a szex, ha nem.


Csak fiú barátaim vannak, de sose volt semmi, mert félek hogy őket is elvesíteném ha történne akár egy csók is, és nem lennének már fontosak.


Mi változhat meg bennem szex után?


2017. szept. 2. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Még éretlen vagy
2017. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Azért, mert csak szexelsz és nem szeretkezel.
2017. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25 vagyok...
2017. szept. 2. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ribi vagy.
2017. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem az évszámaidtól függ. Én, 26 évesen még valahol, egy 15-16 éves szintjén voltam érzelmileg.
2017. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%

lehet hogy sza-rul dugnak.

nekem is volt nem 1 sza-r dugásom és utána persze,hogy nem voltam rá kíváncsi többet.

a legrosszabbak-

1.tuti nő,kibontom a ruhából és kiderült a ruha tartotta össze.

tisztességből végigcsináltam,de utána úgy éreztem magam mint akinek visszaéltek a testével.

2.szopás közben mindenáron a szemembe akart nézni,szuggerálni,szemmel verni szigorúan vagy nem tudom.

mikor mondtam neki,hogy dilis,nem értette,alig tudtam kitenni a lakásból meg taxiba tuszkolni.

3.feljön hozzám,egyértelmű minden,de még 3 órát kell vergődni mert eljátssza előtte a hattyú halálát.

ilyesmik után meg persze hogy a kutya sem kíváncsi rájuk még egyszer.


egy jó dugás után pedig feltöltődsz,újra érezni akarod a másikat,beszívni az illatát,érezni az érintését,újra élni vele a dugás örömét.

2017. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!