Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi jár a nő fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi jár a nő fejében?

Figyelt kérdés

Itteni kérdésemre válaszolt egy kedves nőszemély a napokban. Azt vettem észre hogy akarhat valamit, mivel ő kezdeményezett, miután mellékeltem magamról képet mindenki számára látható módon a kérdéshez, válaszként ő is - ebből indult a "bájcsevej" közöttünk.

Nagy hirtelenjében megadtam az Fb linkem (gőzöm sincs miért), ezután történt némi betűváltás fb-n. Nem akartam letámadni, közölte is hogy nem tud elképzelni maga mellé, úgyhogy ezzel elébe is ment a dolgoknak, bár nem kellett volna, mert nem láttam benne a potenciális NŐT! Aztán gondolom a betűváltás során nem talált szimpatikusnak és ezzel meg is szakadt a kommunikációja felém. Ez ritka gusztustalan, mert ha nem jön be valaki akkor illik az igazságot közölni, nem? No, de sebaj!


Annyit sem írt hogy "bocs, de nem kérek belőled" - szóval le sem lett zárva ez a semmi kommunikáció.


Nem történt semmi és valóban mindenkinek szíve joga kire szán időt, na de kételyek között lettem hagyva.😂


Ha esetleg látja az illetékes ezt a pár sort, már nem kell reagálni rá, levontam róla a következtetést!


2019. nov. 21. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Buták a nők. Inkább melegedj be te is. Nagy divat manapság, és nem ciki!
2019. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Az igazság kimondása miért lenne gusztustalan? Az jobb lett volna ha hazudik? Lehet hogy nem esik jól az embernek,de legalább őszinte.
2019. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Milyen kételyek? Nem tud elképzelni maga mellé, ennél konkrétabb nem is lehetett volna!
2019. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

"közölte is hogy nem tud elképzelni maga mellé"


"meg is szakadt a kommunikációja felém. Ez ritka gusztustalan, mert ha nem jön be valaki akkor illik az igazságot közölni"


Bubuka... Megmondta nyíltan, hogy nem érdekled...Innentől mit vársz még?


És amúgy te részletezted neki, hogy miért nem akarnál összejönni vele?


Mi járt a fejedben, mesélj.

2019. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A nők bevédik egymást, helyes....👍👍👍
2019. nov. 21. 18:05
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Te vagy a szakállas pali, ugye? :D
2019. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. nov. 21. 18:16
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Oh, mar megint a macskatulaj. 🤦🏻‍♀️ Megirtam anno is, h alig látszol a kepen, tele van filterezve, valoszinu a Fb utan, ahol latott normal valóságos an, nem tetszettel neki, le is irta. Ennyi jart a fejeben.
2019. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na már meglepődtem, azt hittem nekem írod. 6 vagyok, de nem a 8 :D
2019. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-asnak szólt.
2019. nov. 21. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!