Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen férfinak mi játszódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfinak mi játszódik le a fejében?

Figyelt kérdés

Együtt jár egy molettebb, sötét hajú, házias beállítottságú, intelligens, visszahúzódó, de ízléses nővel. A férfi megcsalja egy szőke, vékony, bulizósabb, vidám szépséggel. A barátnője megtudja, ezért szakít vele. Ezután pár hónapra rá összejön egy ugyanolyan kaliberű nővel, mint az előző barátnője, és el is veszi feleségül.

A történetben egyik sem én vagyok.


2019. ápr. 9. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyik feleségnek való, másik egy éjszakára, nem kell túlbonyol8tani.
2019. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez a férfi tudja jól ki az aki tudja a háztartást vezetni és azt ki lesz jó anya, viszont azt is tudja hogy a szőke ribi jól rá tud tapadni a gyíkra és kicuppantja a patront keményen de ennél többre ezek a típusú nők nem felelnek meg. Gondolom azért ilyen tapasztalt és tudja melyikkel jár jobban , mert van olyan kinézete megjelenése amivel már több fajta nőt feltérképezett.
2019. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert hosszútávra tervez,a szőke csak egy ribi,semmire sem jó.
2019. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Kb az, hogy legyen aki mossa a szros gatyáját, de úgy igazából nem szereti a párját, nem köti hozzá semmi. Van mellette egy ember aki kiszolgálja, megad neki mindent és ez megkönnyíti az életét. Mintha felvenne egy bejárónőt kb, csak így a szex is be van mellé biztosítva. De szíve szerint nem ilyen nővel lenne együtt, erre csak a kényelem miatt van szüksége.
2019. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Az egyikkel elvan, eléldegél, a másikért meg odavan, főleg a p.. cijáért. Egyikbe sem szerelmes, az biztos.
2019. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Wow, wow és wow. A felettem lévő két válasz gyönyörű általánosítás volt és a felpontozásuk megmutatja, hogy mennyire szexista és férfigyűlölő egy csomó felhasználó. Ha fordított lenne a sztori, már rég idevágta volna minden második hozzászóló, hogy biztos a férfi a hibás és biztos ő nem adott meg valamit a kapcsolatban...

A valóságban, ahol nem mindig a férfi a hibás, simán lehet a fordítottja. Voltam egy viszonylag hasonló kapcsolatban. Volt egy duci, kedves barátnőm, akivel minden jó volt, csak épp a szexben borzasztóan visszafogott volt. Egy ideig próbálkoztam a dolgok feldobásával, aztán meguntam és szakítottam vele. Utána volt egy vékonyabb lány, akivel volt egy rövid ideig tartó futókalandom, majd összejöttem egy szintén duci lánnyal, aki viszont nagyon odaadó volt az ágyban is.

Ennyi a sztori. Szimplán lehet egy olyan tényező a képletben, ami te nem látsz, de a 2 duci lánynál eltér.

2019. ápr. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!