Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi jár a nő fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi jár a nő fejében?

Figyelt kérdés

Itteni kérdésemre válaszolt egy kedves nőszemély a napokban. Azt vettem észre hogy akarhat valamit, mivel ő kezdeményezett, miután mellékeltem magamról képet mindenki számára látható módon a kérdéshez, válaszként ő is - ebből indult a "bájcsevej" közöttünk.

Nagy hirtelenjében megadtam az Fb linkem (gőzöm sincs miért), ezután történt némi betűváltás fb-n. Nem akartam letámadni, közölte is hogy nem tud elképzelni maga mellé, úgyhogy ezzel elébe is ment a dolgoknak, bár nem kellett volna, mert nem láttam benne a potenciális NŐT! Aztán gondolom a betűváltás során nem talált szimpatikusnak és ezzel meg is szakadt a kommunikációja felém. Ez ritka gusztustalan, mert ha nem jön be valaki akkor illik az igazságot közölni, nem? No, de sebaj!


Annyit sem írt hogy "bocs, de nem kérek belőled" - szóval le sem lett zárva ez a semmi kommunikáció.


Nem történt semmi és valóban mindenkinek szíve joga kire szán időt, na de kételyek között lettem hagyva.😂


Ha esetleg látja az illetékes ezt a pár sort, már nem kell reagálni rá, levontam róla a következtetést!


2019. nov. 21. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért lettél volna kételyek közt hagyva, ha te magad írod, hogy nem láttad benne a potenciális nőt?

Egyébként nem azt írtad, hogy neked csak a nagyon szép nők jönnek be? Vagy ő neked már megüti azt a szintet?

2019. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hol írtam hogy nekem csak a nagyon szép nők tetszenek?


Nem tudom megüti e a szintet, mert ennyire nem foglalkoztatott a gondolat sem. Egy a lényeg hogy se külsőre, se belsőre nem ismerem. Viszont ha fogom az adást rögtön, amikor említette hogy mikor jön abba a városba ahol én lakom, akkor leheletnyivel jobban is alakulhatott volna a történet.

2019. nov. 22. 10:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ő őszintén megírta hogy nem tud elképzelni téged maga mellé. Ennél nem lehet egyértelműbben jelezni anélkül hogy meg ne bántson még jobban, hogy nem akar semmit.
2019. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!