Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják r. ncnak azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják r. ncnak azt a nőt, akinek tobb férfitol van gyereke?

Figyelt kérdés
Konkrét eset a volt páromnak saját bevallása szerint 30 pasija volt elottem,de gyereke egy sem,mégsem tartotta a kornyezete r...ncnak.A mostani páromnak én vagyok az 5. pasija,de három férifitol van gyereke,akikkel évekig egyutt élt-kulon-kulon-mégis kapta már meg nem is egytol,hogy mekkora k. hogy 3 férfinak is szult gyereket.

2019. nov. 21. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Azt a nőt tartjuk rbancbak akit nem kapunk meg
2019. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nagy itt a fogalomzavar. Akinek több férfitől van gyereke, az felelőtlen, akinek 30 pasija volt, az pedig riba*c. Nem minden riba*c felelőtlen és nem minden nő riba*c, attól, hogy több férfitól van gyereke.
2019. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Mert normális értékrenddel rendelkező nő,nem él hedonista életmódon.
2019. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. válaszoló,miért hedonista,ha kevesebb pasival volt és mellette normális életet élt?
2019. nov. 21. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Persze ha egy férfi lenne ugyanilyen helyzetben, az senkinek nem lenne problema. Na itt a baj a vilaggal.
2019. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Undorítónak tartom ezt az ismeretlenül ítélkezünk dolgot de végül is valamilyen szinten értem, hogy miért gondolják ezt. Ritkább az ahogyan a párod vállalta a gyerekeket, hogy három komoly kapcsolatból származnak. Sokszor tényleg arról van szó ilyen esetekben, hogy rengeteg partnere volt és becsúszott neki a 3 gyerek. Legalább is több ilyet ismerek mint olyat akinek volt 3 gyerekvállaláshoz elég komoly kapcsolata.

Ettől függetlenül hatalmas korlátoltság úgy ítélkezni, hogy fogalma nincsen valakinek a háttérsztoriról. A rbanc jelzővel is annyira könnyen dobálóznak az emberek pedig simán lehet az embernek nagyobb számú partnere úgy is, hogy nem adja oda magát akárkinek.

2019. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
aki több farkat fogott, mint kilincset az nem az?
2019. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

#5 nem is a férfiak áradoznak a hűségről, és az erős érzelmeken alapuló szexről, és a többi.


Mellesleg a nők tudják leribizlizni egymást a legdurvábban, gyakran úgy, hogy nem külömbek, szóval bagoly mondja szituban mondják.

2019. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Én azért, mert ismerek egy ilyen, ő ebből "él" - és tudom mi lesz erre a reakció erre, hogy ő az áldozat, meg ilyesmik, holott Ő MAGA is kijelenti, hogy nem az és direkt csinálja, hogy ne kelljen dolgozni. A gyerekekre szánt pénzt kizárólag a saját magára veri el, bármelyik fater ráhívhatná a gyámügyet másodpercek alatt vége lenne a mókának, mikor kizárja a gyerekeket a kutyák közé egy rövidebb időre "játszatok csak" felkiáltással vagy utazik el random egzotikus országokba az összelopott pénzekkel (ezt az új barátja csinálja, neki hamarosan kijár majd a dutyi, mert annyira nem ügyes) addig a gyerekek az egész nyarat szinte a faterokkal vagy azoknak új családjával töltik. Akik ebbe belemennek, mert addig legalább normális helyen vagy a gyerek. Akit az anyjuk még lopásra is rávett (kis dologban, nem is lett visszhangja). Szerencsére ezek a gyerekek mára - ha jól számolom - 16, 14 és 12 évesek. Szóval csak vége lesz ennek hamarosan. Bár majd valaki akkor is összedobja neki a "segíjt" vagy valami, mert dolgozni sosem fog. Semmit.
2019. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy nagyon jo kerdes en is csomot gondolkoztam mar rajta, pedig nem vagyok erintett semelyik oldalrol(no vagyok, de nem volt se sok pasim, se gyerekem.) Tenyleg ezt mondjak ok nélkül. Es 2 gyerek is eleg ehhez, ha mar a masodik apukaval sincs egyutt. Jaj-jaj, ahany gyerek, annyi apa, mekkora r.banc...Pedig van, akinek mind2 10+ ev kapcsolat volt, es mellette nem vagy alig volt mas ferfi az eleteben.

A masik, a mar emlitett kettos merce. Ferfinal? O, szegeny! Mindig a gyerekkel akarjak megfogni a r.bancok!😀

2019. nov. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!