Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják r. ncnak azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják r. ncnak azt a nőt, akinek tobb férfitol van gyereke?

Figyelt kérdés
Konkrét eset a volt páromnak saját bevallása szerint 30 pasija volt elottem,de gyereke egy sem,mégsem tartotta a kornyezete r...ncnak.A mostani páromnak én vagyok az 5. pasija,de három férifitol van gyereke,akikkel évekig egyutt élt-kulon-kulon-mégis kapta már meg nem is egytol,hogy mekkora k. hogy 3 férfinak is szult gyereket.

2019. nov. 21. 22:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

Saját tapasztalat. A nők jobban r-bancoznak, mint a férfiak.

Ha a 3 gyerekes hölgynek lesz új párja, hidjétek el írígységből sok női ismerőse a háta mögött fogja r-bancozni.

2019. nov. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

Ezen már én is gondolkodtam.


Összesen volt 10 férfi az életemben, ebből 2 a férjem volt és mindkét házasságomból született 1-1 gyerekünk (11 év a korkülönbség), mégis megkaptam az r betűs jelzőt és a felelőtlen jelzőt. Pedig komoly kapcsolatban, házasságban született mindkét gyermek. Az, hogy válás lett a vége....


Szóval az eredeti kérdésre válaszolva: könnyebb a másik feje felett pálcát törni, ha nem mentünk át ugyanazokon a dolgokon, mint a másik. No meg az irigység.... 37N

2019. nov. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem lesz soha gyerekem. Ma anyának lenni a legnagyobb szégyen.

Az természetes, ha a férj lecseréli a 35+ feleségét, 10 éves házasság se sok akad. És utàna ki a ri.banc? Az a nő, aki nem hagyja el a gyerekét.

Kösz, kihagyom.


Az egyik barátnőm 40+ éves. 22 évesen lett özvegy, alig született meg a fia. 22 éves korától maradt volna egyedül?

Összejött valakivel, aki úgy tűnt, hogy elfogadja a gyerekével együtt. Lett egy közös lányuk, és minden megfordult. A férje vele és a fiával is rideg lett, mindennapos lett a lelki terror. Hagyta volna, hogy bántsa a gyerekét a férje? Inkább elvált tőle. Így is túl sokáig tűrt.

Azóta normàlis kapcsolata nincs, mert mindenki rásüti a bélyeget, amiért két gyereke van két apától. Sok pasi azt hiszi, úgy bánhat vele, mint a kapcájával, örülhet, ha talál egy farkat és nem lesz pókhálós.

Mielőtt jönne az eltartót keres duma: köszöni, jól van, most vett lakást a 18 éves fiának.

2019. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!