Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy nekem mindig csak a 40 év körüli férfiak tetszettek?

Figyelt kérdés
20 évesen is, akkor még azt hittem azért, mert apakomplexusom van. De 40 évesen, sőt, most 50 évesen is csak a 40-45 év közötti férfiakra figyelek fel. Nem kellene ennek az életkor előrehaladtával változni?
2019. nov. 22. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az életkor előrehaladtával meg kellene állapodni, és megtalálni azt a férfit, aki mellett nincs szüskéged arra, hogy más férfiakra csorgasd a nyálad, legyen az bármilyen korú férfi... szerintem.
2019. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mostanában velem is ez van szexualisan ők vonzanak.

Miért is baj ez?

2019. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyrészt, van aki nem találja meg időben.


Másrészt, meg ha megtaláltam volna a 20-as éveimben, mostanra kábé pont özvegy lennék.


Amíg szingli vagyok, miért ne csorgathatnám bárkire :-P

2019. nov. 22. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!