Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek tetszenek ezek a gizda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek tetszenek ezek a gizda, csontsovány, rendkívül nőies külsejű fiúk?

Figyelt kérdés
Én huszonéves vagyok, és el sem tudom képzelni, hogy kinek jönnek be ezek. Úgy néznek ki, mint egy lány, hosszú haj, nőiesek, a csőgatyáikban maximum 35 kilónak néznek ki. A mai tizenéves lányoknak ez jön be? Ezek a fiúk elégedettek magukkal? Hová tűnt a férfiasság?
2009. márc. 22. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
19 vagyok, én undorítónak találom..egy férfi legyen férfias...
2009. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

ne aggódj,senkinek nem jön be a pedofilokon kívül...

13-16 évesek betegsége az emo, majd kinövik :D:D

2009. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
én 15 éves vagyok,de télleg elég undoritóóó -,-
2009. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon gusztustalan.Épp multkor tettek fel egy másiok kategóriában egy kérdést,hogy hol talál fiú létére tapadós cső/répanadrágot. Ez mindenki szerint abszolut normális,csak én tartom b.zinak ezeket a kisfiúkat ezekszerint,.de mindegy majd kinövik:D
2009. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem a fejük (sztem a hajuk miatt mert a félhosszu haj vhogy megszépiti némely pasi fejét) tetszik ... de a testük :/.... fujj , nem tudnék hozzányulni egy ilyen kis csontvázhoz:S
2009. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok egy mai csirke,de nem bántom ezeket a férfiakat.Ha így érzik jól magukat akkor öltözzenek így.Milyen unalmas lenne a világ ha midnenki ugyanolyan lenne.ÉS a soványságról nem tehet mindig az ember.Régen én is nagyon sovány voltam,mint egy csontváz úgy néztem ki,hiába zabáltam naponta a McDonalds-ba vagy ettem csokit reggeltől estig.Nagyon sokat sírtam emiatt mert mindenki csúfolt,de most már rájöttem hogy inkább leszek sovány,de egészséges és ha ez valakinek nem tetszik és így képtelen szeretni akkor elmehet a búsba.Nekem tetszenek a nőiesebb férfiak és kész.Én sem piszkálom a kopasz,tetovált ffiakat csak azért mert nem hoznak lázba.
2009. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
A gizda , csontsovány , rendkívűl férfias külsejű nőknek xD
2009. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 vagyok és nekem sem tetszenek... hogy néznek már ki istenem...?
2009. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek a rövid hajú férfiak, nekem ami nagyon bejön, az a középhosszú, szóval a fejükkel azt hiszem ebből kifolyólag sok gondom nincs. Nade ahogy öltözködnek, meg amilyen testük van!! Rémes! El nem tudom képzelni, hogy odabújjak, és úrrá legyen rajtam az a kellemes, meleg, biztonságot adó érzés. Meg képzeljük csak el mennyit szöszmötölhetnek magukkal, mire utcaképes állapotba jönnek. Falnak mennék, ha a pasim fél napot ülne a fürdőben.
2009. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!