Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ekkora fétise a férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora fétise a férfiaknak a főzni/takarítani tudás és ha már ennyire akarják, sokan közülük miért nem képesek rá?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem. Szerintem a felnőtt létnek az alapkelléke, hogy tisztán tudja valaki tartani magát, az otthonát és tudjon magának ételt készíteni anélkül, hogy valaki fogná a kis kezét. Illetve egy felnőtt embernek valahol szükséglete is az ilyen szintű "önrendelkezés" szerintem. Hogy ne a másikra várjon, amíg megcsinálja meg ne tűrje a helyzetet, ne függjön ilyen szempontból... Ennek ellenére mindennek alfája és omegája egyesek számára, hogy valaki ezt megcsinálja. A másik kedvencem ezzel a témával kapcsolatban, hogy úgy kezelik ezt, mintha nem is tudom, egy futóművet kellene összerakni, vagy egy plc gépet felprogramozni. Pedig fogod a kis kacsódat, a kurzort odaállítod a keresőablakocskába, beírod szépen, hogy "tőtöttkápi recept videó", esetleg "gomb felvarrása videó" vagy "mi viszi le a húgykövet a wcről" és bumm, máris meg tudod csinálni, a Google segít. De nem, csodálkozni kell, ha valaki nem akarja neked is megcsinálni két ember helyett és hátast kell dobni attól, ha valaki tud jó kajákat csinálni vagy bestoppolni egy zoknit. Miért?
2019. nov. 22. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Szerintem alap dolog, hogy egy felnőtt ember ellátja magát.
2019. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Mert ha egy nő készíti akkor abban benne van a szeretet is. <3
2019. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenki kene tudjon fozni :) nekem meg szakacs diplomam is van holott IT ba dolgozok :p
2019. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Zoknit stoppolni biztos nem állnék neki. Zavar a "csomó" ami ott marad a varrás nyomaként. :D Egyébként bármilyen meglepő, de 12 évesen is tudtam már varrni. Elég jól főzök és takarítok, mosok, mosogatok is... Nem nagy kaland. Főleg panelban. :D Volt szobatársam mondta, hogy ha nő lennék feleségül venne... xD
2019. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Max mert ök nem tudnak.


Sok agglegeny lakasban pizza meg sör van max vagy összeüt egy rantottat max.

Igazi jokat az anyjuknal tudnak csak enni.


De ha tudasuk van is hozza a kövi reteg aki nem szereti csinalni


Ritka aki tud szeret is fözni es még föz is magara plane még a parjara is es plabe ezt igy hosszu tavon es nemcsak összedob vmit ehhalal ellen.

2019. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Drek: ez azért így más.:) Egyébként én is inkább kidobom a lyukas zoknit, de ha esetleg mégis meg akarnám menteni, inkább megoldanám, minthogy valakinél verjem az ajtót, hogy csinálja már meg nekem. Ahhoz túl egyszerű, kudarcnak élném meg, ha ehhez is segítség kellene. :D
2019. nov. 22. 19:42
 7/9 peca1000 ***** válasza:
0%

Ez a nők dolga.


Amelyik lázad, hogy ő ezt nem teszi meg egy pasiért, azt hamar otthagyják.

2019. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy hagynak ott. Én azt csinálom meg amit nagyon muszáj, de inkább takarítónőt hívunk, persze hozzátenném, hogy nálunk otthon mindig takarítónő takarított, ebben nőttem fel. Megmondtam a páromnak, hogy ha házvezetőnő kell neki, keressen olyan jellemű nőt, ha meg velem akar lenni, akkor meg ez van.
2019. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát 5-ös én pont tudok és szeretek is főzni. Még a lasagne-hez is házi tésztát készítek. :D
2019. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!