Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok? Gáz ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Gáz ez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval azt hiszem szerelmes vagyok a tanáromba. Ő 32 én 15. Már 3 éve tanít és amikor feleltet vagy rám néz órán elakad a lélegzetem, ha a folyosón is elmegy mellettem elpirulok és nem köszönök neki hanem elbújok a hajam mögé vagy a barátaimmal kezdek el fecsegni. Nincs barátnője, se felesége. Ha névnapja van vagy pedagógus nap van akkor én adok neki csokit. Ha rám néz mindig mosolyog és jópofizik. :S :D :)
2010. júl. 18. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Maga a szerelem sosem gáz, viszont van, amikor reménytelen/értelmetlen...
2010. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Azt tudod, hogy a pedofíliát keményen büntetik? Szerintem még 15 évesen ne a szerelem legyen a legnagyobb problémád! Iratkozz át másik iskolába gond letudva.
2010. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy, ez egy kamaszkori plátói szerelem. Ha mosolyog rád, az nem azért van, mert tetszel neki, (hacsak nem pedobear volt előző életében), hanem mert kedvel,mint az egyik kedves tanítványát.

Amúgy nem gáz, nekem is volt egy osztálytársam, aki "szerelmes" volt az egyik 35 éves tesitanárba, de ő jól leégette magát, mikor közölte ezt egy másik tesitanárral, lévén, hogy segítsen már neki kapcsolatba kerülni a csávóval:P

El fog múlni idővel.

2010. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen fellángolásom, hajajj :D

Szerintem mindenkinek :P Szóval nem gáz.

De ilyenkor jobb, ha plátói marad a dolog, mert azért az a korkülönbség elég sok még szerintem :)

2010. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hmm...Velem is előfordult már ilyen,annyi különbséggel,hogy a tanár 25 éves volt. De már nem tanít itt így gont letudva.
2010. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :))
2010. júl. 19. 00:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak ameddig a suliba jársz, ne legyen több. És főleg ne pletykáld el midnen barátnőnek. :-) Ki tudja, ha utána is szerelmes vagy, még talán nem is annyira reménytelen. :)
2010. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
am légyszi írj privit :) szívesen beszélgetnék veled
2010. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
írj te, mert ezt az e-mailemet feltörték és nem tom hol kell megváltoztatni :) :S e-mail: fake.heroines@gmail.com
2010. júl. 19. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!