Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha rosszul érzem magam amiatt mert egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Nem rég találtam egy ismerőssel, aki megjegyezte hogy lassan 30 leszek itt lenne az ideje a családalapításnak, meg hogy ha nem lesz gyerekem sem idősen egyedül maradok, nem lesz aki elgondozzon. Ezek után meg elgondolkodom azon, hogy én mennyire nem kellek egy férfinak se igazán. Sokszor neten is olyanok írnak akinek van barátnőjük.
2019. nov. 23. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg egy szingli, de idősebb férfi? 😉

48+Ffi

2019. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre így nehéz válaszolni. Nem tudom milyen a jellemed, hogy nézel ki. Valami oka biztos van, hogy nincs párod. Nem túl magasak az igényeid?
2019. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

és ezt még több millióan elmondhatják..és minden nap el is mondják több millióan....


"nekem miért nincs?

hol keressek...?

mindenkinek családja van minden barátomnak...

nincs saját lakásom se gyerekem, se kapcsolatom...

még is mikor lesz, hol, kivel, mit kéne tennem??? "


A legtöbben ezzel a problémával küszködnek.


Szóval nagyon sok egyedülálló van még rajtad kívül.

2019. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Átmeneti mélypont. Vegyél egy nagy levegőt és haladj tovább. ;)
2019. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 27 éves vagyok. Engem is bszgatnak ezzel. Ahol lakom sok nő csak képeken főnyeremény. Remélem te nem vagy ilyen. Akkor tuti lesz párod aki szeret.
2019. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!