Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak otthon fekszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak otthon fekszünk állandóan?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek hozzájuk sose megyünk sehova csak otthon fekszünk. Szilveszterkor gondoltam elmehetnek valamerre. Mondta hogy tok romantikus dolgot talált ki. Erre én megkerdeztem hogy ugye nem az otthon fekvés?! Erre akkora pataliat csapott hogy az exe is állandóan ezt mondta stb.. Meg hogy ő nem megy buliba pialni de azért a haverjainak mindig mondja: "jaj de be kéne már baszni" mondom hogy ne menj velük bulizni(egy elég rossz társaság) erre he ha bulizni akarok akkor úgyis elmegyek. Akkor menjünk ketten hee az úgy nem jó. Szóval hogy tudnám ravenni hogy néha csináljuk is valamit mert egy kezemen meg tudom számolni hányszor mozdultunk ki a 10 hónap alatt. Vagy hogy talán lépést kellene tennem?
2019. nov. 24. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert erre van igénye. Neked pedig egy ilyen társra.
2019. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. Változni nem fog, ha már az exénél is ilyen volt. Megszoksz vagy megszöksz, ez sajnos ilyen.
2019. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy neki az igazi. Ha szeretne,akkor ennél többet tenne bele a dologba. Ez van, sajnos általában nem azt az embert választjuk társnak, aki igazán szeret minket, azt valahogy pont ellökjük magunktól,mert nem tudjuk jól kezelni, megszoktuk,h nem érdemeljük meg,h szeressenek minket, így olyanokhoz ragaszkodunk,akiktől nem is várhatunk ilyesmit. Elég hülyén vagyunk mi emberek felépítve.
2019. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ne hisztizz ha el akar menni bulizni nélküled. Ne lógj rajta állandóan és akkor majd talán veled is igényelni fogja a programokat.
2019. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exem detto ilyen volt. Gyorsan kibactam. Értelmetlen kapcsolat volt.
2019. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak rosszabb lesz. Igénytelen.

""jaj de be kéne már baszni"

Szóval otthon dogles vagy bebaxás. Igazi proli.

2019. nov. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!