Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom miért nem engedi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nem engedi hogy ismerősök legyünk Facebookon?

Figyelt kérdés

Szóval mindkettőnkenek van face profilja, és messengeren beszélünk, ha nem vagyunk együtt,de nem jelöli vissza az ismerősnek jelölésemet.

Kérdeztem már, hogy miért nem, de csak azt a választ kapom hogy felesleges, és hogy chatelni anélkül is lehet hogy ismerősök lennénk.

Ez nekem elég fura... Már 3 éve együtt vagyunk, nem tudom mit rejtegethetne előlem:/



2019. nov. 24. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Valamit rejteget, vagy szégyell, ez nem normális. Amíg randizgatás van oké, de kapcsolatban teljesen alap.
2019. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Hiába vagytok 3 éve együtt, a szemébe nem vagy a párja. Bár attól, hogy az ismerőse lennél, még nem feltétlen kellene, hogy ki legyen téve együtt vagytok, de ez olyan mint ha nem vállalna fel. Eléggé beteges hogy nem jelölt be. Ha másokat meg igen. Tehát idegen csajokat például.
2019. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

...és ez az amiért nekem nincs "fészbúkom" és nem is lesz soha.


Na meg persze a többi idegesítő karakter akik fennvannak rajta.

2019. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Valami nem stimmel, ez nem természetes.

Engedd meg, hogy elmeséljek egy sztorit. Bár mi nem voltunk évekig együtt, csak pár hónapig. Nem akarta megadni a tel.számát, mert úgyis beszélünk messengeren, meg nagyon sokat együtt voltunk. Egy szép napon letiltott. Ugye egyszerűbb így, mint közölni szemtől szemben. Ezért nem adta meg a számát, mert tudta, hogy ez lesz és ne tudjam elérni :D Kiderült, hogy volt barátnője, meg egy kislánya is :D

Bocsi, ez jutott eszembe a sztoridról :D

2019. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez tök egyértelmű : sunnyog. Gondolom lájkolgat össze - vissza, meg őt is, kommentáradat stb. Egy sunyi kis dög.
2019. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van csaja te meg csak a titkolt szerető vagy, azt nem tudsz róla.
2019. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez valami sumákságra utal. Mi az, hogy a párod nem engedi, hogy ismerősöd legyen a fb-n? Még ilyet se hallottam... Nem bíznék benne, sőt én megmondanám vagy visszaigazolsz vagy mehetsz. Neked meg nem kellett volna ezt 3 évig tűrni. Szerintem nem te vagy neki az egyetlen. 😕
2019. nov. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején dobtam volna ezért. Nem azért, mrt nekem olyan fontos a facebook, hanem mert ez teljes mértékben azt mutatja, hogy vmi nem stimmel. Valamit titkol, vagy nem akar engem felvállalni. Ha pedig fontos vagyok valakinek, vállaljon fel. Ennyi.
2019. nov. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy családja van, de minimum egy barátnőre számíthatsz.
2019. nov. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Titkolózik

Nevetséges hogy 3 éve tűröd

2019. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!