Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés egyedül élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egyedül élni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Fenséges. Nincs aki számon kér, piszkál, nincs akihez alkalmazkodni kell, kerülgetni, nem kell meghívni senkit se illendőségből, stb..

Több a jó mint amit egy kapcsolattal nyersz. Egyedül a szex hiányzik, de azt meg one night only-kkal lehet pótolni, vagy saját kézzel.

Mondom ezt túl 8 kapcsolaton, és sok szép élmény után.

28F

2019. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Tökéletes! Nincsen hisztis nőd akinek meg kell felelned és mindent megvenned. A szex tökéletes a prostinak. Nincs aki ellopja a pénzed vagy hasonló. Kinek kell ez? Csak nyűg. 😀
2019. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Maga az egyedül élés nem rossz, kellemes benne a szabadságérzet öröme.


A baj a magánnyal van, az az ami rossz. Amikor ismersz sok embert, de nem számítasz nekik igazán. Felületes, felszínes kapcsolatok a munkahelyen, a régi haverokkal meg ilyesmik. De ezek nem igazán mélyek. Márpedig kellene egy olyan is ami mélyebb, ami felszabadultabb, amitől szabadnak érzed magad...


Hopes and dreams.

2019. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

De kedves hármaska családban, nagy családban és rokonokkal, barátokkal övezve is magányos az ember, de még mennyire csak még lepleznie is kell ezt, plusz erőforrást igényel.

2019. nov. 25. 17:01
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Ez hogy jön ide? A rokonsággal való kapcsolat is felületes és felszínes nagyon sokszor, persze hogy ott is lehetsz magányos. De egy szerelmi kapcsolatban maga a "szerelmi" rész kizárja azt, hogy az felületes vagy felszínes kapcsolat legyen, különben nem lenne szerelem.

2019. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Úgy jön ide, hogy ez jutott eszembe arról amit válaszoltál.

2019. nov. 25. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Isteni. Nincs indoklás, mikor mit csinálok, hova megyek, miért, kivel, milyen ügyben stb. Nem kell magyarázkodnom, hogy miért nincs kedvem xy dologhoz, nem kér számon senki, nincs hiszti, féltékenység, érzelmi hullámvasút. Szabad vagyok.
2019. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Igaz csak 1 évet éltem egyedül de én nagyon szerettem. Nyilván a világért sem cserélném el azt, hogy a párommal együtt élünk de megvan a maga szépsége annak is, ha egyedül él az ember. Nem kell senkihez alkalmazkodni, sokkal több időd meg tered van saját magadra, néha mindenkinek szüksége van arra, hogy hazamenjen és senki egy büdös szót ne szóljon hozzá. De ugyanakkor megvan a negatív oldala is. Többe is kerül, nincs olyan, hogy hazamegyek és addigra megfőzött a párom vagy kitakarított mert hamarabb ért haza stb.

Ha választani kéne persze a közös életet választom, de ettől függetlenül nagyon szerettem egyedül élni. Jó volt azt érezni, hogy megállok a lábamon és igazi önálló felnőtt vagyok.

2019. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Királyság:)))
2019. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Szeretek egyedül élni, ugyanazok az indokaim, mint #7-nek.
2019. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!