Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés hosszútávon egyedül élni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Szeretek egyedül élni,de hosszú távon nem jó ha nincs párkapcsolata az embernek,és senki nem megy hozzád.Legalábbis én így érzem,be tudok fordulni ha sokáig egyedül vagyok.
2018. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem fantasztikus dolog, én legalábbis imádtam azt az 5 évet. Sok fontos része van az életemnek, kiegyensúlyozott vagyok és nem tud letörni az, ha nincs mellettem társ huzamosabb ideig. Pontosan ezért például soha életemben nem ismerkedtem társkeresési céllal, sose éreztem azt, hogy szeretnék magam mellett valakit, a kapcsolataim eddig mindig úgy alakultak, hogy megismertem véletlenül egy bizonyos embert, aki megfogott valamivel és akivel szerettem volna közelebbi viszonyba kerülni. Az ember maga vonzott, nem pedig a párkapcsolat lehetősége.
2018. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon rossz. :(
2018. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Szr, de a nagy előnye, h nem kell a másik hülyeségeit elviselni, és nyugodtabb vagy.
2018. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Depresszív álom amelyből nincs menekvés.
2018. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én utálok úgy hazajönni munkából, hogy nem vár senki. Rossz úgy lefeküdni aludni is, hogy nincs kihez szólni.

Még friss az élmény, de nem valami jó. Napközben nem rossz, jól be tudom osztani az időm.

2018. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Kérdező neked milyen?

2018. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Pár hónapig tök jó, sőt van akinek pár évig is.

De egy idő után sz**ar lesz azért amit már előttem leírtak.

2018. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az én válaszom nem küldte el. Nem a 6-os vagyok, bocsi.

Vannak dolgok amik miatt jó, de sokszor elfog a magány. Mivel alapból nem ismerek szinte senkit a városban így rosszabb mint az átlagnak.


7-es vagyok azt hiszem :D

2018. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#6

Én még sosem éltem egyedül, fizikálisan legalábbis.

2018. ápr. 10. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!