Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki csal úgyis lebukik? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csal úgyis lebukik? Vagy hosszú távon is titokban tud maradnia dolog?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem titokban lehet tartani. Ismerek pár olyan embert,akinek sikerült.Még olyannak is,akik együtt élnek.
2015. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú,de szerintem aki nyitott szemekkel jár az előbb vagy útobbi rámjön.Nem lehet egy életet végig színlelni.
2015. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti lebukik. Csak idő kérdése minden..
2015. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Évekig lehet titkolni.
2015. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan is lehet, hogy a másik fél sejti, de direkt nem érdekli vagy nem akar cirkuszt és nem kutakodik és úgy élnek boldogan... Állítólag volt olyan öregember, hogy amikor meghalt a felesége mondta el, hogy 20 évig volt 2 titkos szeretője, persze nem tudom mennyire igaz, hogy addig nem vette észre a párja...
2015. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy évekig is el lehet titkolni, főleg, ha a megcsalt fél a gyanú ellenére sem akar szembenézni a problémával. Ha szembe akar nézni vele, és kutakodik, akkor lehetetlen titokban tartani. Aki gyanít valamit, és fényt akar rá deríteni, az le is tudja buktatni a másik felet.

A hosszútávú megcsalás titka a napi rutinok betartása, kialakítása. Ha a megcsaló felrúgja a rutint, akkor lebukik. Ha a megcsalt rá akar jönni a titokra, akkor neki kell felrúgnia a rutint: pl. vegyen ki szabadnapot és kövesse a párját titokban.

Ha engem csalnának, pontosan tudnám, hogyan buktassam le az illetőt.

2015. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, értem, hogy évekig...de egyszer mindenre fényderül szerintem. Azt nem hiszem, hogy soha nem derül ki, azt eltudom képzelni, hogy évekig félrelép valaki, hogy megcsal, de azt gondolom, egyszer mindenki lebukik.
2015. okt. 12. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Rossz, hogy sok ilyen van :(
2015. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!