Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő huszonéves férfiak! Tud a párotok főzni, vagy a feminista észjárást követi hogy ő nem egy cseléd és inkább rendelgessünk pizzákat?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 14:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk minden előfordul. Néha én főzök, néha ő, néha közösen, néha rendelünk, néha maradék, néha beülünk valahova.


22/L

2019. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
Femináci nővel eleve nem alakítanék ki kapcsolatot... Sajnos viszketegségem és agysorvadásom lenne tőle. :D Ettől függetlenül mind a ketten főztünk a kapcsolataimban... én egyébként is szeretem csinálni is. :))
2019. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Es te tudsz Balazska? Gondolom anyad foz rad meg mindig
2019. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

Én egyedül élek és magamnak főzök így nem zavar, ha felváltva kell majd főznünk.


Csak az, ha "elvből" nem főz, mert az "alantas" vagy ilyesmik. Bár akkor megszívatom, mert akkor képes vagyok ugyanazt készíteni örökké, mert én nem unom meg. Pizzát meg rendelhet amíg el nem fogy a fizetése (én nem rajongok érte, csak "buliban" jó a pizza)

2019. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Nyuszika, az nem gond, ha a pasi nem tud főzni? Miért kéne egyoldalúan kiszolgálni?
2019. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%

nyuszika, és amikor egyedül leszel otthon ki fog a gyereketekre főzni? anyuci?

Vagy egyoldalúan megvárod, amíg a párod hazaér? Vagy vegyen ki ő szülésszabadságot?

A gyereket még nem akarjátok a férfiakkal megszületni?

Mi a tökömet akartok amúgy egy kapcsolatban ilyen agyműködéssel????

2019. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

No, akkor az utolsó kedvéért (is)

1. Főzni mindenki tud. Ki jól, ki kevésbé jól, de nem ördögtől való és mindenki tud főzni, ha rákényszerül.

2. Egy párkapcsolatban senki nem cseléd, hiszen mindketten dolgoznak, egy férfi is ugyanúgy kell főzzön, mint a nő.

3. Ha kisbaba van, és anya marad vele otthon gyesen, akkor ő fog főzni, de nem azért mert cseléd, hanem mert otthon van. (De férfi is mehet gyesre, a babának az első pár hónapban kell az anyja, addig meg szopizik, vagy tápszerezik vagy gyümölcspürét eszik. )

4. Tehát amíg nincs kisbaba, addig talán nyugodtan eltekinthetünk ettől a szitutól és maradhatunk az alapoknál: bárki főzhet, nem a nő kötelessége.

2019. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Tud és szeret is. Általában együtt főzünk, mostanában nagyobb adagokat hétvégén, hogy le lehessen fagyasztani és hétköznap elég legyen csak berakni a mikróba. :)

Rendelni is szoktunk néha, főleg thai kaját meg elmenni hambizni a közeli kis étterembe, de alapvetően edzünk, figyelünk magunkra, szóval muszáj a házikoszt, ami többnyire csirke-rizs, csirke-zöldség vagy hasonlók. :)

2019. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

55%: Nem mondtem, hogy nem tudok főzni. Viszont aki elvárja, hogy kiszolgáljam, olyannal nem jövök össze.

Hogy jön ide a gyerekszülés? Hú, de ostoba vagy!

2019. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért nem érdemes ilyen kérdést kiírni. Egyből jön a "mert a férfi így meg úgy". Hogy jön ide, hogy a férfi nem főz? Ilyet ki írt és hol?
2019. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!