Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Apakomplexus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Apakomplexus vagy csak szimplán hormonok?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok. Az utóbbi hetekben azon kaptam magam, hogy az egyik oktató az egyetemen aki nekem is tart órát, baromira bejön. Pedig nem is az esetem, nem is az a típus akin elsőre megakad az ember szeme. Nem is kis korkülönbség van köztünk (kb. 15-18 év). Előre leszögezném nem szándékozom lépni az ügyben ,mert egyrészt etikátlannak tartanám, ki tudja van-e családja, nem is akarok tőle semmit. De fantázia szinten nagyon bejön, ha órám van vele sokszor arra gondolok, hogy mennyire elképesztően intelligens, jó a humora, be is jön.

De nem tudom miért, eddig ilyen sose történt velem.

Az apámmal átlagos a kapcsolatom, nagyon különböző emberek vagyunk, eltérő véleménnyel, de nem panaszkodhatok alapvetően.

Apakomplexusom lenne vagy csak szimplán a hormonok okozzák ezt?



2019. nov. 27. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Az eszéhez, az intelligenciájához vonzódsz.
2019. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Karizmatikus tanárbácsi.
2019. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem csak az eszéhez, intelligenciájához. Külsejéhez is, bár tény hogy sosem gondoltam volna.

Nyilván ha segg hülye lenne kevésbé érdekelne, vagy ki is ábrándulnék. De ez meg rá is erősít.

2019. nov. 27. 15:40
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Azt írod, vonzódsz a külsejéhez is, de a kérdésben meg azt írod, hogy nem az eseted. Most akkor mivan? Elárulom, ha vonzódsz hozzá, akkor az eseted :D
2019. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Ez már vót.
2019. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó akkor úgy írom hogy általában nem jönnek be a hozzá hasonló kinézetű pasik. Nem az a típus akire elsőre felfigyelek hogy hú de jól néz ki. Ettől függetlenül ő mégis.:D
2019. nov. 27. 15:56
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 lehet volt hasonló, de nekem ez az első ilyen kérdésem.
2019. nov. 27. 15:57
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Kezdesz megérni.

Még fura neked, hogy nem azért tetszik meg egy férfi, mert hú de jól néz ki, hanem mert olyan tulajdonságai vannak, amik felkeltik az érdeklődésedet.

És ehhez idomul az ízlésed is, elkezded vonzónak látni azt, akin 1-2 éve még átnéztél.

2019. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Eddig sem csak és kizárólag a külsőségek érdekeltek. sőt ellenkezőleg. Eddig mindenkiben aki tetszett megvolt a számomra szimpatikus személyiség, viselkedés is.

Olyanhoz sosem vonzódtam aki csak és kizárólag jól néz ki, de belül egy nulla. Azt gondolom igazán nem is lehet.

De ez azért mégiscsak különbözik hisz biológiailag mégiscsak az apám lehetne.

És eddig is elismertem ha egy idősebb férfit vonzónak találok ,mer külsőleg-belsőleg egyaránt rendben van, csak ez eléggé meglepett.

2019. nov. 27. 16:07
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha tetszik,hát tetszik:)

Ez van,ne filózz eten,majd bepasizol,és elfelejted:))

2019. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!