Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon erős vonzalmat érzek valaki iránt aki iránt nem kéne? Folyton csak rá gondolok, nem tudok másra koncentrálni.

Figyelt kérdés
Nem részletezném mert felesleges, lényeg a lényeg hogy a dolog nem jöhet össze. Másra kéne koncentrálnom, de nem megy.

2019. nov. 27. 18:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tanárod, főnököd vagy valaki házastársa. Tenni nem tudsz semmit,az önkontroll egyre gyengébb lesz, akárhogy küzdesz, a vágy felülkerekedik. 2 évig kerülgettem így a forró kását, az érzéseim teljesen eluralkodtak rajtam.
2019. nov. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ha ennyire vonzódsz hozzá és tegyük fel hogy összejön a szex, viszont benne van hogy utána nem csak vonzódnál hozzá hanem egyenesen szerelmes lennél. Amúgy nem értem ha valaki ilyen érzéseket ki tud váltani belőled akkor miért nem próbálod meg elmondani neki?
2019. nov. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!