Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, tetszem a főnökömnek vagy csak kombinálok?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, ő apám lehetne. Nem rég kezdtem el dolgozni, mikor az elején az oktatást tartotta, már akkor feltűnt, hogy nagyon sokat néz, feltűnően hosszan tart velem szemkontaktust. Igazából csak apróságok vannak, de abból egyre több.

Szokás itt, hogy a főnök egy idő után behívja az új alkalmazottakat egy beszélgetésre, hogy elmondjuk hogy érezzük magunkat, stb. Engem 2 hét után behívott, csak engem, a többieket még nem. Kérdezett a férjem felől is.

Egy plakátra kitette mindegyikünk fényképét és a nevünket, hogy az ügyfelek láthassanak, ott én vagyok az első helyen.

Keresi az alkalmat, hogy kettesben lehessünk, volt hogy a semmi okán hívott oda magához, akkor kb 10-15 percet töltöttünk kettesben. Van, hogy finoman hozzám is ér. Egyszer úgy fogalmazott, "gyere, légy szíves, csinálunk együtt valamit". Születésnapomra egy doboz Raffaello fogadott az asztalon, felirattal, hogy tőle, nekem. Még sms-t is írt. (Ezt mondjuk nyilván másoknál is fogja csinálni). Ha ír, nálam a megszólítás "kedves...", a kollégáimnál "hello...".


Ezek mind apróságok, csak egyre több az apróság. Mit gondoltok, ez csupán véletlenek sorozata? Vagy ez szimpátia? Lehet sima szimpátia is, vagy mint nőre néz rám?

Segítsetek, nagyon össze vagyok zavarodva. Kombinálok, túl gyanakvó vagyok?



2019. nov. 29. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
nem gyanakvó,bejössz neki egyértelműen.majd kiderül hogy csak dugni kellessz vagy komolyra.
2019. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az biztos nem fog kiderülni, mert 1. férjnél vagyok, 2. az apám lehetne, még akkor se kezdenék vele ha egyedülálló lennék. Nem akarok tőle semmit, csak érdekelne kívülállók véleménye, mások hogy látják az esetet.
2019. nov. 29. 01:07
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
ha elutasitod meglehet az állásodba kerül,ezzel számolj.
2019. nov. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
You will be fired, if you resist. You Will be fucked by my long sausage. Every hole will be filled until it's explosion 😋
2019. nov. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyreszt ehhez hallani kellene a masik felet is, igy kivulallokent nem lehet véleményt alkotni.

Masreszt ha neked akkor sem kellene, ha egyedul lenne ferfi a világon, akkor ne kombinálj. Lehet hogy bejossz nrki, lehet hogy emlekezteted valakire, lehet bármi, te nem akarsz tőle semmit, es kesz.

2019. nov. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Mentegetőzöl, hogy férjed van, de azért kombinálsz, fantáziálsz. Ejnye-bejnye.
2019. nov. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Azért jót tesz az egódnak?

Dehogy utasítanád te vissza!

2019. nov. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

A leírás alapján szerintem nyomul.


Amúgy az ilyenért egy normális országban repülne, miután az alkalmazott felnyomta, mert kimeríti a zaklatás fogalmát. Ebben az országban meg kiváló előrelépési lehetőség, vagy te repülsz, ha nem állsz meg neki.

2019. nov. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kombinálod túl...


Elképeszt számomra is, hogy mennyi kollégám hajtott rám is, úgy, hogy mindegyik tudja, hogy párom van, és nekik is van 90%-ban...


Először én is mindig naivan azt feltételeztem, hogy biztos csak rémeket látok..

Majd figyeld meg mi lesz a karácsonyi bulin.. Csak szólok, addigra valószínűleg egyértelmű lesz a helyzet. ;)


Tedd félre a naivitást nyugodtan. Beszélj sokkal többet a férjedről, és tarts mindig 2 lépés távolságot. Ennyi. (ilyenkor általában veszi az átlag a lapot, 1 kivétel volt, de az meg tuti mentálisan problémás eset..)

2019. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdemleges, értelmes válaszokat! Megleptetek, hogy mindegyikőtöknek az a benyomásotok hogy itt van valami és nem én gondolom túl. Nagyon kellemetlen a helyzet, bízom benne, hogy megtartja a józan ítélőképességét és beosztásának és korának megfelelően viselkedik. Még én érzem magam kellemetlenül.

Köszönöm a tanácsot, a férjemet már többször említettem neki.

2019. nov. 29. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!