Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök a főnökömnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem egy mosolygós, inkább mogorva típusú ember, de ha találkozunk a folyosón, kedvesen mosolyogva köszön. Sokszor hiába megyek a többi kolléganőmmel/kollégámmal csak nekem köszön. Megbeszéléseken bárki bármit mondhat, csak rám figyel ha megszólalok. Ha valahova elindulunk, rendkívül előzékeny és figyelmes velem.


Nem akarok semmit bebeszélni magamnak, csak a többiek kezdenek azzal cukkolni, hogy bezzeg mert én mindent megtehetek, úgyse szól érte semmit.



2019. márc. 13. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

"Nem akarok semmit bebeszélni magamnak" - de, be akarod. Mégpedig azt, hogy a (valószínűleg nős, kisgyerekes/nagygyerekes) főnök halálosan szerelmes beléd, az ártatlan kis Hamupipőkébe.


Semmi baj.

Majd jó nagyot koppansz.

2019. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg gerincre vagna, ha tehetné.

Ne éld magad bele semmibe, akkor nem lesz csalódás.

2019. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Itt a keserűek írnak, akik nem hisznek semmi vonzalomban. Szóval a negativitás ebből jön.


Szerintem bármi lehet. De ennyiből nem tudhatod. És ami még probléma, hogy ha vonzódik hozzád is jó esély van rá, hogy nem fog lépni. Munkahelyen mindenki nagyon óvatos.

2019. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Látom te is a karrierépítés egyszerűbb útját választottad.
2019. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nagyon imponál neked, hogy különlegesnek érzed magad ettől, de ha nem akarsz munkahelyet váltani, akkor sürgősen felejtsd el, és viselkedj vele úgy, hogy a többiek is lássák, hogy nincs okuk cukkolni. Azért cukkolnak, mert látják rajtad, hogy irulsz-pirulsz, viszont- mivel az emberek ilyenek - tuti, hogy a hátad mögött megbeszélik, hogy nem tetszik nekik a dolog.


Arra a részre válaszolva, hogy ténylegesen bejössz-e neki, vagy lehetne-e valami több is, szerintem ez az infó kevés, hogy megválaszoljuk. Ezek olyan észrevételek, amiket az ember magának is be tud beszélni, és jelként értelmezni, pedig lehet, hogy csak simán udvarias (pl "Ha valahova elindulunk, rendkívül előzékeny és figyelmes velem."), vagy szakmailag elismer, esetleg te tartozol ahhoz a témához, ami miatt ott van (pl "Megbeszéléseken bárki bármit mondhat, csak rám figyel ha megszólalok.").

2019. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kis kuli niemand azthiszi hogy jár neki egy menedzser állandóra. Mesélj még.
2019. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!