Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, tetszem a főnökömnek vagy csak kombinálok?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, ő apám lehetne. Nem rég kezdtem el dolgozni, mikor az elején az oktatást tartotta, már akkor feltűnt, hogy nagyon sokat néz, feltűnően hosszan tart velem szemkontaktust. Igazából csak apróságok vannak, de abból egyre több.

Szokás itt, hogy a főnök egy idő után behívja az új alkalmazottakat egy beszélgetésre, hogy elmondjuk hogy érezzük magunkat, stb. Engem 2 hét után behívott, csak engem, a többieket még nem. Kérdezett a férjem felől is.

Egy plakátra kitette mindegyikünk fényképét és a nevünket, hogy az ügyfelek láthassanak, ott én vagyok az első helyen.

Keresi az alkalmat, hogy kettesben lehessünk, volt hogy a semmi okán hívott oda magához, akkor kb 10-15 percet töltöttünk kettesben. Van, hogy finoman hozzám is ér. Egyszer úgy fogalmazott, "gyere, légy szíves, csinálunk együtt valamit". Születésnapomra egy doboz Raffaello fogadott az asztalon, felirattal, hogy tőle, nekem. Még sms-t is írt. (Ezt mondjuk nyilván másoknál is fogja csinálni). Ha ír, nálam a megszólítás "kedves...", a kollégáimnál "hello...".


Ezek mind apróságok, csak egyre több az apróság. Mit gondoltok, ez csupán véletlenek sorozata? Vagy ez szimpátia? Lehet sima szimpátia is, vagy mint nőre néz rám?

Segítsetek, nagyon össze vagyok zavarodva. Kombinálok, túl gyanakvó vagyok?



2019. nov. 29. 00:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Számomra azért fura, hogy még itt is teszel fel kérdést róla. Tehát foglalkoztat a dolog.

Szerintem zárd ki a témát az agyadból, illetve három lépés távolság.

2019. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tetszel neki, csak éppen nem rúgna ki az ágyából. Ő pont abban a korban van, amikor minden 30 alatti, nemkövér, nemcsúnya nővel ágyba bújva. Az már más kérdés, hogy lépne is, vagy játszadozik a gondolattal. Amúgy emberileg is kíváncsi rád vagy csak bókol?
2019. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!