Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Gáz ha a pasi villanys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Gáz ha a pasi villanyszerelő?

Figyelt kérdés
Tehát nem diplomás értelmiségi sikerember.
2019. nov. 30. 01:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Gáznak nem gáz, csak nem tudom, megtalálnám-e vele a közös hangot, mert a legtöbb "nem diplomás értelmiségi sikerember" a tudást/műveltséget önmagában nem tekinti értéknek, csak akkor, ha a gyakorlatban tudja alkalmazni azt, mondjuk a konkrét szakmájához van szüksége rá. Legalábbis én ezt figyeltem meg.
2019. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen gáz, mert ilyen hülye kérdéseket tesz fel. Miért lenne az?
2019. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért szakma alapján azt mondani valakire, hogy "nem ismerkedek veled" eléggé beképzeltséget sugároz.


Főleg ha az illető nem valami elítélt melót csinál. Monjuk ha férfiprosti férfi kuncsaftokkal és nemet mondasz rá az ok

2019. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Villany, ha a pasi gazszerelo?
2019. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!