Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ma megkérdeztem a barátomat msn-en hogy tényleg megcsalt -e... és azt mondta hogy nem meghogy az a csaj az unokatesója. (akivel állítólag megcsalt)

Teljesen bekkatant olyanokat írt hogy vége lesz annak aki ezt mondta meg stb.(amúgy unokatesóm mondta) elég nagy haverok amúgy ketten..

Volt már olyan hogy megcsalta a többi b.nőjét.. próbálok neki hinni de..most fennt van msn-en de nem nagyon beszélünk. :S


2010. júl. 19. 13:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Unokatesóm aki beköpte a pasimat.. tegnap olyanokat írt hogy inkább járjak vele meg ilyenek.. majdnem lehidaltam..

Meg ma mondta a pasim hogy neki meg azt mondta uncsim hogy engem hogy meg.baszna... :O

2010. júl. 19. 13:44
 2/13 anonim ***** válasza:
És mi a kérdésed? Hogy megcsalt-e? Vagy igen vagy nem.
2010. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az hogy hogyan tovább??

Írjak neki vmit?

Mer msn-en se ír. :S

2010. júl. 19. 13:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Az unokatesód ilyet mondott? Kérdezd meg a szüleidet, hogy mit szólnának hozzá. De tényleg. Kíváncsi vagyok hogy rendeznék le. Beteg perverz f@szok vannak ebben a világban.
2010. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta a pasim hogy nem volt semmi a csajjal.. (mondjuk még jó mivel uncsija)

Meg hogy akkor higgyek az uncsimnak hogyha neki nem hiszek..stb.

2010. júl. 19. 13:47
 6/13 anonim ***** válasza:
most akkor az unokatesód, aki azt kéri h vele járj az fiú? és vele csalt meg a barátod? vagy lány, és úgy szeretne veled járni? *-) egyébként ülj le mindkettővel higgadtan beszélni, hallgasd meg a történetüket. de ha mondjuk tudod h az unokatesód ilyen áskálódós, akkor tuti ő kamuzik, viszont ha nagyjából okés, a pasid meg amúgyis folyton hazudik, akkor meg tényleg megd.gta... ilyen egyszerű
2010. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen aki azt kéri hogy vele járjak az fiú unokatesóm.

Amelyik csajjal meg állítólag megcsalt a pasim az meg a pasim unokatesója.

2010. júl. 19. 13:49
 8/13 A kérdező kommentje:

Most beszéltem a pasimmal..

Kérdeztem tőle hogy beszélt e azóta az uncsimmal.. és elkezdi nem de nem is érdekli meg hogy járjak vele hogyha akarok mondom ezt most komolyan mondtad elkezdi dehogy..

-.-

2010. júl. 19. 13:53
 9/13 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értette hogy járjak az uncsimmal ha akarok..
2010. júl. 19. 13:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezek mind betegek. Bennem fel se merülne, hogy egy rokonnal fantáziáljak bazeg, nemhogy járjak vagy lefeküdjek vele. Te és a pasid pedig úgy mondjátok ezt mintha halál természetes dolog lenne, csak épp megcsalásról lenne szó. Mi a baj ezzel a világgal bazz?
2010. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!