Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne írnom neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne írnom neki?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel kb 2 éven keresztül folyamatosan dumáltunk(kb mindent megbeszéltünk egymással), majd nyáron úgy hozta az élet hogy elkezdtünk szexelni egymással...ez ment 4 hónapig. Nem volt kapcsolat, csak jól éreztük magunkat egymással. Majd kb másfél hónapja közölte h megismerkedett mással és már nem akar velem találkozni... Nem tudok róla semmit,azt se hogy lett-e ebből valami kapcsolata , viszont nagyon hiányzik hogy beszélgessünk. Nem akarok már tőle semmit, csak a barátom hiányzik, akivel mindent megbeszéltünk... Szerintetek érdemes lenne írnom neki?
2019. dec. 1. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Ne írj rá! Nem véletlenül szakította meg a kapcsolatot veled!

Olyan meg egyébként sincs, hogy barátok voltatok, majd dugtatok, majd szakítottatok, majd megint barátkoztok....


Keress másik barátot magadnak! És a fickót már elbhasztad.

2019. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vannak barataim , mint irtam nem akarok tole semmit . Csak hianyzik hogy eddig minden nap beszeltunk es mindent elmondtunk egymasnak
2019. dec. 1. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Elég bunkó a gyerek vagy tényleg nem jelentettél neki semmit. Mindkét esetben felejtős.


Szerintem is mást kell keresni...

2019. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Az #1-nek igaza van. Ez a hajó már elment.


Anno melyikőtök kezdeményezte ezt a barátság extrákkal dolgot? Ha ő, akkor már főleg nem fog visszajönni, max ha megint viszket a p..öcse.

2019. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont ezert probaltam maskepp megfogalmazni , mert ez nem szexkapcsolatnak indult vagy hasonlo. Tenyleg ugy ereztem mintha a bizalmasom lenne vagy a legjobb baratom
2019. dec. 1. 17:57
 6/12 anonim ***** válasza:
tévedtél. ennek vége, mert ő nem így gondolta
2019. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig neki te csak szex voltál, a többi meg színház, hogy meglegyen.
2019. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Es akkor miert csekkolgat minden nap Instan?
2019. dec. 1. 18:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerinted még hány lányt nézeget ott? :D Mert erre való...
2019. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja a kapcsolatot megszunteti velem de azert meg nezeget , erdekes
2019. dec. 1. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!