Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne a lánynak írnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne a lánynak írnom egy levelet, nem veszíthetek alapon?

Figyelt kérdés
Ma elég fura szituban kerültem.Xy a munkám igy lakásokba jutok be.És volt egy lány aki már mikor megláttam tetszett, DE észre vettem egyből hogy csak magára kapott egy kötött kardigánt még össze se húzta csak fogta és próbálta takarni a melleit meg mindent amit sajnos igy is láttam meg a hasát is mikor legugoltam és behajolt mellém segíteni.Úgy tettem mint aki semmit nem látott, mert azért kellemetlen volt a szitu, de azóta rajta töröm az eszem, hogy miért nem hívtam el stb. Így arra gondoltam írok neki egy levelet és kiragaszom az ajtajára.Szerintetek rossz ötlet?
2019. márc. 21. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, rossz ötlet. A postaládába dobd be! De az is lehet gázos, ha van párja.
2019. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy van-e párja.
2019. márc. 21. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit veszteni! :)
2019. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És mit írsz neki? "figyeljé má, én hárítottam el a dugulást a mútkor. Jó a meled és a seged. Járunk?"


Egy ilyen levél übergáz, majd szerinted rádír facebookon? Inkább csengess be és mondd el, hogy mit akarsz.

2019. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a dugulást haritottam el de mindegy
2019. márc. 21. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz ötlet, elvégre nem veszítesz semmit. Max nemet mond, és akkor mivan...?

28/n

2019. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván gázt szereltél, vagy vízórát olvastál le... de ahogy írtad, mindegy.
2019. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!