Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressek ugy kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek ugy kapcsolatot hogy nem keresek?

Figyelt kérdés
Ha nem keresek aktivan baratnot, de megis ugymond jo lenne ha neha lenne egy tarsam akkor igazabol mit keresek? Oszinten fogalmam sincs h mit akarok, van amikor este eszembe jut hogy jo lenne ha lenne valaki mellettem, de abszalut nem vagyok arra hogy valaki egesznap nyunnyogjon nekem. Lehet olyant talalni aki jol megvan egyedul, es hasonloan erez? Lehet tobbet kene foglalkozzak onismerettel, de hatha tudtok valami jotanacsot adni. 27f

2019. dec. 2. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik nyünnyögős :D
2019. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell ám egész nap együtt lenni.
2019. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!