Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam jobban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam jobban ha több férfi vesz körül és miért nem tudok elköteleződni egy mellett?

Figyelt kérdés

Jó érzéssel tölt el ha körülöttem vannak fiúk, csak egy nem elég nem érzem magam jól egyik mellett sem így külön külön ami fura mert eddig ha megtetszett valaki akkor hajtottam rá most meg egyszerűen aki külsőleg vonz abban belsőleg talalok problémát aki meg belsőleg vonz az nem fog meg annyira hogy elköteleződjek mellette. És ezáltal azt gondolnátok persze hogy egy könnyű nőcske vagyok vagy ilyesmi de köze nincs hozzá

19/l



2019. dec. 2. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Nem qurva csak népszerű... értem én.
2019. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy még, valószínűleg a hormonjaid gondolkodnak helyetted. Szerintem tarts egy kis szünetet, és próbálj meg rájönni, hogy mit akarsz valójában.
2019. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kicsit trollos, de amúgy a választ az asztroneten keresd.
2019. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!