Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lelkileg kissé sérült és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lelkileg kissé sérült és szeretetéhes vagyok, az oka lehet annak, hogy úgy érzem, nem akarok magam mellé a szó klasszikus értelmében véve férfias férfit?

Figyelt kérdés
Tehát az volna jó, ha érzékeny lenne, gyengéd, a szeretetét nyíltan kimutató, tök hidegen hagynak az olyan dolgok, mint a határozottság, a racionális beállítottság, az anyagi biztonság önálló megteremtésére való képesség, vagy akármi, amiről feltételezni szokás, hogy a nőknek bejön, mert evolúciós pszichológia, ősi ösztönök meg mittudomén. Magyarul a kérdésem az lenne (elsősorban azokhoz, akik meg vannak győződve arról, hogy az egyik nem egy bizonyos módon van bekötve, a másik meg ellentétesen), hogy létezhet tényező, ami felülírja a "biológiailag belém kódolt működési mechanizmust"? Vagy lehetek rendhagyó eset gyárilag, a természetemnél fogva?
2019. dec. 3. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy dolog az, hogy hogyan érzel, egy másik pedig a tapasztalat, hogy kikbe szeretsz bele. Ha a kettő egyezik, akkor szerencsés vagy, nőknél nem szokott. Simán lehet egyébként. Egy párkapcsolatban a felek egymáshoz simulnak lelkileg (legalábbis így kéne történnie).
2019. dec. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy rendhagyó, csak az átlagtól térsz el. Ez függ a te mentalitásodtól, igényeidtől is.

Ilyen az ízlésed magyarán :-D

2019. dec. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Állandóan azon kapom magam, hogy elkezdek a kelleténél jobban érdeklődni az iránt, aki kedves velem, de komolyan, ez már önmagában elegendő tud lenni. Annyira nem érzem ezt szerencsés állapotnak. :D
2019. dec. 3. 01:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent a lelkileg kissé sérült? Mi ez, és mennyire?
2019. dec. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kedvesség és a férfiasság egyáltalán nem ellentétei egymásnak.
2019. dec. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Én pedig azt mondom, hogy egy normális, ép lelkű nő nem egy eltartót, és nem is egy hajcsárt kíván maga mellé, hanem azt, aki mellett érzelmileg biztonságban érezheti magát.

Az állatias ösztönökön meg volt százezer évünk túllépni. Kicsit más világban élünk, mint a Cro-Magnoniak. ;)

2019. dec. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak a gyakorlatban is túlléptünk volna az alatt a százezer év alatt. Sajnos minden kb ugyan az, csak pepitában.
2019. dec. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfias férfi nem a hajcsár, meg bunkó macsó. Mikor értitek már meg?
2019. dec. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen férfi vagyok... Vállalom.
2019. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jelen! 🙋‍♂️


Kb. rólam csinálták a videót! 😅

[link]

35/34.5 (8-as nálam balanszos)


Lelkileg kissé sérültre én is kíváncsi vagyok, illetve a szeretetéhség/needy dolog eléggé riasztó tud lenni szerintem nemtől/személyiségtől függetlenül is. :(

Én is ismerkedtem nem is olyan rég egy eléggé needy hölggyel, de nekem riasztó volt sajnos.


Az önfejlesztés csodákra képes és el tudsz olyan szintre (is) jutni, hogy önmagad létezésében is boldog tudsz lenni, nem függsz más szeretetétől sem. 😊

Én is ezen az úton haladok, szépen lassan. :)


41F

2019. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!