Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnap lenne pofád bemenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnap lenne pofád bemenni?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szól, akik itt folyton ócsárolják a "fiatal lány - érett férfi" felállást, lehordva a pasit pedo, vén kéjencnek, a lányt meg komplexusos betegnek.


Szóval. A munkahelyeden a főnököd, 40+ -os férfi, összejön egy lánya korabeli csajjal.

Te éppen ócsárolod a palit a kollégáid előtt, amikor az meghallja, és ott, mindenki előtt ultimátumot ad neked.


Most menj haza. Gondolkodj.


Ha nem akarsz neki dolgozni, akkor holnap gyere be a HR-re, és lépj ki önként.


Ha maradni akarsz, akkor innentől fogd be a pofád, mert ha nem, könnyen kapsz olyan áthelyezést/beosztást, hogy sírva jársz majd dolgozni.


Mit lépnél, és miért?



2019. dec. 4. 18:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Ezt én sem értettem soha. Én még csak 26 éves férfi vagyok, de ha úgy alakul, hogy nem lesz családom, vagy más okból nem leszek kapcsolatban 10-20 év múlva, akkor simán el tudom majd képzelni magam fiatal nővel. (És nyilván személyiségileg, külsőre, anyagilag próbálok ehhez majd minél inkább rendben lenni.)
2019. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Most mi a probléma? A főnök magánéletét nem a munkahelyen kell kitárgyalni. Ott dolgozni kell.Igazából nem értem, hogy jön ide az, hogy mi a véleményünk az ilyen kapcsolatokról.
2019. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Ebben nincs semmi dilemma, mikor ultimátumot adott, abban a pillanatban kellett volna kilépni. Ha van "pofája" ócsárolni mást, akkor ne legyen legalább takonygerincű, hogy utána még térdel elé.


A másik hogy véleményt meglehet fogalmazni, de az ócsárolás már egy másik kategória. Aki annyira primitív, hogy értelmesen nem tudja kifejezni magát, ráadásul egy olyan témában amihez a világon semmi köze (ahogy senki másnak az életéhez), akkor viselje a következményeit. Az hogy ezen az oldalon, nyilvánosan leír valaki valamit nevek nélkül, egy általános véleményt megfogalmazva (kiindulva a saját erkölcsi normáiból), teljesen más helyzet ahhoz képest, hogy egy konkrét embert szidnak a háta mögött.

2019. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
így is sírva járok be
2019. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd én ócsárolom helyetted mi a neve?
2019. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Mockosz pedofil
2019. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Bemennék másnap és megmondanám, hogy gondolkodtam és beláttam, hogy semmi közöm nincsen a főnököm magánéletéhez, és erről a továbbiakban nem fogom kifejteni a véleményem.
2019. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Neked mi közöd van hozzá? Beosztástól függetlenül..

Ha bemennél az irodájába és épp arról beszélne mekkora hülye r**banc vagy pl? neked nem esne szarul?

Mégis ő van olyan szituációban h megteheti h ultimátimot ad neked..

egy munkahelyen ennek nincs helye amit te művelsz. én elsüllyednék szégyenemben a helyedben

2019. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem jogos a pedofilozás én feljelenteném ilyenért ha lehetne
2019. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Eléggé beégetted magad a főnököd előtt, ha maradsz, biztos, hogy pokollá figja tenni az életed.

Monjuk igaza is van.

Ő adja a fizetésed, te meg kibeszéled.

2019. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!