Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnap lenne pofád bemenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnap lenne pofád bemenni?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szól, akik itt folyton ócsárolják a "fiatal lány - érett férfi" felállást, lehordva a pasit pedo, vén kéjencnek, a lányt meg komplexusos betegnek.


Szóval. A munkahelyeden a főnököd, 40+ -os férfi, összejön egy lánya korabeli csajjal.

Te éppen ócsárolod a palit a kollégáid előtt, amikor az meghallja, és ott, mindenki előtt ultimátumot ad neked.


Most menj haza. Gondolkodj.


Ha nem akarsz neki dolgozni, akkor holnap gyere be a HR-re, és lépj ki önként.


Ha maradni akarsz, akkor innentől fogd be a pofád, mert ha nem, könnyen kapsz olyan áthelyezést/beosztást, hogy sírva jársz majd dolgozni.


Mit lépnél, és miért?



2019. dec. 4. 18:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én lelépnék onnan.
2019. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarnék ott dolgozni, azért, mert tényleg semmi közöm hozzá, és ócsárolni semmi jogom nincs. Megeszem, amit főztem, de nem szeretném, ha lenyomnák a torkomon!
2019. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem lenne pofám menni többet. Még ha meg is 'bocsájtja' biztosan rossz szemmel nézne rám a továbbiakban, jogosan. Én meg szégyellném magam és rossz közérzettel nem tudnám jól végezni a munkám.

Tényleg Nem szép dolog ócsárolni, na de pont a munkahelyen és pont a főnöködet🤦‍♀️...

2019. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Én a takarítónőt wc pucolót sem nézem le.Sőt!Igazából senkit aki dolgozik.Tisztelek Mindenkit aki csinál valamit.Aki közmunkás már több mint fél éve az szerintem elég gáz.Aki nem dolgozik semmit bármiért is azokon keresztülnézek.
2019. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%
Én valahogy fordítva látom. Ha valaki főnök, akkor már nem lehet róla véleményt mondani? Cukorból van tán?
2019. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%
Ezt nem is ide akartam írni.😃
2019. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen hatalmaskodó önjelölt "nagyon menő emberekkel" nem kívánok egy levegőt szívni.
2019. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

A főnököt semmiképp sem kritizáljuk olyan helyzetben, ahol meghallhatja, vagy olyan előtt, akitől visszahallhatja.

Ja, és a munkán kívüli életével meg egyik kollégánknak sem foglalkozunk. Ui. attól még lehet jó munkatárs, hogy rossz férj, vagy mittudomén. Márpedig nekem a munkatárs a lényeg.


Szóval ilyen ostobaságot nem csinálnék.


Amúgy teljesen életszerűtlen a kérdés (rulez munkaügyis troll), mert a főnök ilyenkor semmit nem mondana, csak utána orrba-szájba szívatna.

2019. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem hoznám magam ilyen helyzetbe, így is túl sokat szenvedtem már amiatt, hogy van véleményem. Sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy a munkámat nem tehetem kockára. Nyilván ettől még megvan bizonyos dolgokról, emberekről a véleményem, de megvan a helye, ideje, módja ezt kinyilvánítani.

Amúgy meg amíg korrekt felettesként, a magánélete nem oszt, nem szoroz. Nagyobb korkülönbség esetén is lehet szó egyébként tiszta érzésekről, ezt magamból kiindulva mondom. Az más kérdés, meddig tart és milyen vége lesz.

2019. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%
#10-es, a fizetést a munkahelyek többségén NEM a főnök adja (multinál egy középvezető? ugyan, ne vicceljünk, kérem), kivéve, ha cégtulajdonos is egyben. Ami csak kisvállalkozások esetében igaz.
2019. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!