Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgetés után másnap miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetés után másnap miért ébredhettem sírva?

Figyelt kérdés
Nem ma történt, csak nem tudok aludni, és eszembe jutott. A volt hapsimmal beszéltem pár órát. Bő egy éves kapcsolatban, várandósan. Akkor nem éreztem különösebben semmit, talán túl fáradt voltam, az mindent eltompított. Amúgy is azt hittem rég nem érdekel már. Hisz tovább léptem. Aztán később ágyba ájultam, és másnap könnyes arccal ébredtem 😱. Sőt, napokig utána. Nem is értem. Rég volt az már, két éve annak, hogy vele voltam. A beszélgetés egyébként nyáron történt. Viszont mégis mire vélhető ez? Szeretném? Hisz tényleg nem indított el bennem semmit. Megölelt, megsimított, az sem. Vagy annyira kiégett lettem volna estére már? Azt sem tudom mit álmodtam, de asszem valamit vele. Jelenthet ez valamit?
2019. okt. 7. 03:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A páromat vártam egyébként a helyünkön, de végül nem jött, a buszom elment, a telóján hangposta... Az ex viszont pont befutott, akivel amúgy nem beszélünk. Megsajnálhatott talán. Gondolhatta így úgysem modulok
2019. okt. 7. 03:17
 2/14 A kérdező kommentje:
.. mozdulok rá. Persze utalgatott, bekérdezgetett, hozzám ért, de csak szórakozott. A hobbijáról beszélt ezt leszámítva,meg hülyeségekről amik történtek vele. Kérdezett rólam is a babával, párommal kapcsolatban.
2019. okt. 7. 03:22
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Jelent valamit: hogy az egekben vannak a terhes nők hormonjai.
2019. okt. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Oh, ha csak ennyi volna, megnyugodnék! Csak vele beszéltem, és róla álmodtam, de nem emlékszem mit, sőt, kb. 5 perc múlva nem tudtam, aztán másnap és asszem harmadnap is, és ez történt. Meg mikor eszembe jutott a beszélgetésünk is, nem sírtam, csak folyt a könnyem, mintha muszáj volna. Nem voltam szomorú, vagy hiányzott, ez biztos. Mint az allergiánál, megindult. Csak tüsszögés nélkül :D

Kb. egy hét után nem fordult elő többet, de talán mert a találkozást sem idéztem fel többet, szinte mostanig. Csak most, hogy nem tudok aludni, mert rosszul alszik a babám és mocorog, és hülyeségeken agyalok. Lehet a hormonjaim szórakoztak tényleg. Erre nem is gondoltam.

2019. okt. 7. 04:37
 5/14 A kérdező kommentje:

Egy mondatára különösen előjött ez, de azt leginkább felháborítónak tartottam. Csak azért jutott többször eszembe az is, mert arcátlanul pimasz volt.

Megkérdezte mikor lesz az esküvő. Erre válaszoltam neki, amire megkérdezte neki mit mondanék, ha elém állna, ahogy most (akkor) előttem áll, és megkérne. Fúúú... Na tessék, kellett ez nekem, most is érzem, hogy fel tudnám rúgni. De nem sírok 😀 Jessszz 😀 Akkor csak annyit mondtam, azt felelném ezesetben, hogy azt kár volt elbasznia (mert persze akkor lettem volna olyan bolond, de azóta már teljesen másban vagyunk). De tényleg, pofátlanság.

2019. okt. 7. 05:16
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Tehat ennyire foglalkoztat a dolog...

akkor szerinted mire vezetheto?

Hagyjuk mar azt hogy szereted nem szereted. Torodik veled es ez mar eleg tud lenni ilyen allapotban...

2019. okt. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Azt jelenti, hogy sürgôsen szedd össze magad. Édesanya leszel. Felelôs leszel egy életért! Azt se tudod, melyik hapsit akarod. Döntsd el, mert a gyereknek normális, stabil, kiegyensúlyozott, harmonikus házasságba kell érkeznie és nevelkednie. Az mindegy, hogy van-e papír. A lényeg, hogy együtt éltek és közösen viselitek a terheket. Szeretitek, tisztelitek, elfogadjátok és persze jól ismeritek egymást, képesek vagytok az együtmûködésre. Erre koncentrálj most, hogy ez a környezet meglegyen.
2019. okt. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kb. 2 hetet tartott ezután a kapcsolatunk, amit nem tudtam ekkor, (hogy lelép az apa a gec|be), de a válaszom az ex kérdésér egyébként nem egy dátum volt, hanem az, hogy soha... Végső soron igazam lett. S aki terhesen a kisbabájával el tud hagyni, már elnézést, de hogyan szerethetném tovább? Na ugye. Szóval akkor tisztázom, hogy ezt megtette konkrétan még az elején, és 2 hónapra el is tűnt (holott előtte meg ő kért egy fiút tőlem, mit érezhet az ilyen @#*..., de komolyan), mikor újra feltűnt, már nem szerettem, de minden esélyt megadtam neki, túl sokat is, hogy jóvá tudja tenni a jóvátehetetlent, gondolom mondanom sem kell... De amúgy is magamnak szültem, ő csak plusz lett volna, ha mellettem van, de... 🤷🏻‍♀️ Áh, egy szerencsétlen s+ggfej, kár is bosszantani magam.

De a kérdésem nem róla szól, aki után egyébként egy árva könnycseppet sem ejtettem, legalábbis ezúttal már nem. A másikhoz ha kötődnék még, gáz volna.. Főleg mert ott is ő lépett ki/le. (S mert inkább élnék még egy kicsit) Viszont ilyen azelőtt soha nem történt még velem. Sírva aludtam már el, de arra ébredni... Ilyenről még csak nem is hallottam.

2019. okt. 7. 10:10
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Úgy látszik mégsem vagy még túl rajta,ha ennyire sírtál.

Én is voltam így,bebeszéltem magamnak,hogy már semmit nem jelent,de ha összefutottunk az utcán,mindig felkavart.

2019. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy nem kellett volna még ilyen korán gyerek ilyen kapcsolatba...
2019. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!