Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális hogy sosincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy sosincs velünk?

Figyelt kérdés
Párom rengeteget dolgozik, hétfőtől szombatig szinte nem is látom, este 9 után ér haza. Vasárnap van mikor otthon van, van hogy akkor is elmegy. Addig oké higy jólétet akar teremteni, de ez a családunk rovására megy. A lányunk teljesen kezd elhidegülni tőle, és mikor ezt megemlítettem neki teljesen felháborodott, hogy nem becsülöm a jót, és értékeljem hogy ennyit dolgozik. Én is dolgozom, annyit nem keresek mint ő ez igaz, de nem is kell nekem pompás élet. Hogy értessem meg vele hogy ha nem változtat akkor el fogom őt hagyni? Mondtam neki hogy lassan én is kezdek elhidegülni tőle, de neki a munka az első. Lehet ezzel valamit kezdeni ha ennyire önfejű, és nem érti meg hogy egy kicsit velünk is kéne foglalkoznia? Vasárnapra is megfőztem az ebédet hogy együtt együnk legalább, és annyira nem méltatott minket hogy letegye a telefonját és kijöjjön hozzánk enni. Kezdek teljesen tanácstalan lenni.
2019. dec. 5. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

"Mondtam neki hogy lassan én is kezdek elhidegülni tőle, de neki a munka az első."


Mert ő már elhidegült, és baromira nem érdekli, hogy te mit érzel vagy nem érzel iránta... Azt is el tudom képzelni, hogy már van más, azért nem akar soha otthon lenni. Láthatóan a gyerek se érdekli. Kuka, ezen nagyon nincs mit megoldani, ahhoz neki is akarnia kéne, de láthatóan nem akarja.

2019. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet. Habár tényleg munkaorientált, és mindig ez van a szeme előtt. De ha van esetleg más, akkor mért nem mondja meg vagy lép? Mikor felhoztam hogy elmegyek, akkor ő sértődött meg hogy nem értékelem amit ő tesz. Feldobtam neki a labdát élhetett volna vele, ha esetleg más is lenne rajtam kívül.
2019. dec. 5. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Tartsál szeretőt! Úgyse venné észre.
2019. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Öleld át. S néha hagyjátok szóhoz jutni...
2019. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleve azért menekül a munkába mert nem akar otthon lenni. Aki szereti a párját és a gyerekét az elhiheted, hogy nem fog heti 6 napot estig dolgozni. Bármennyire is munkaorientált valaki mindig az első számú lesz neki az akit szeret.
2019. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!