Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy önző csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy önző csaj vagyok? Azt hiszem amúgy, hogy igen

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó barátom(fiú én meg lány vagyok)és nagyon haragszom ha nem nekem akar irni és mégis nekem ir...azt mondja a barátnőm,hogy csak azért mert rám gondol.na ez mellékes,mert nem ez a kérdés,de mikor meghallom,hogy más csajjal volt akkor nagyon rosszul esik,úgy érzem,hogy én többet nem kellek neki:(szerintetek ez önzőség?
2010. júl. 19. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
az. nem a kutyád, a játékszered, tehát nem a tulajdonod hogy kisajátítsd. önző vagy>(
2010. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"van egy nagyon jó barátom"

Ha jól értem nem jártok. Akkor az, de nem tehetsz róla hogy belezúgtál.

2010. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem,nem járunk..nem zúgtam bele,voltam már szerelmes és az más volt,sokkal szebb és édesebb.Ő csak barát:)
2010. júl. 19. 17:45
 4/9 A kérdező kommentje:
vagyis úgy értem az érzés más volt:)
2010. júl. 19. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Beleszerettél, és féltékeny vagy másokra, nehogy elvegyék. Ez nem hinném, hogy önzőség annyira, inkább féltékenység.

Egy kicsit önző lány. :P :D

2010. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nem zúgtam bele"

"de mikor meghallom,hogy más csajjal volt akkor nagyon rosszul esik,úgy érzem,hogy én többet nem kellek neki"


Aha, hát persze hogy nem.

2010. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Belepistúltál kiscsibém, majd belátod.
2010. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

én fel se fogtam amit írtál:D zsíír biiztos..

pali bá a hegyről

2010. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Féltékenység. Akkor is lehetsz féltékeny amúgy, ha nem vagy szerelmes. De tényleg túl kell tenned magad ezen, mert még akkor sem sajátíthatnád ki, ha járnátok. És ha lesz pasid, akkor ez a hozzáállás komoy gondokat okoz majd.
2010. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!