Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » EZT NEM HISZEM EL! A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZT NEM HISZEM EL! A barátom mindíg bejelöli a közösségi portálokon azt a csajt akit utálok és ő is utálja. állítólag. Meg több csaj van az ismerősei között mint pasi. Főleg ribancok. : S nemtudom mit higgyek. Lehangolt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, mondd el neki, hogy téged zavar ez a jelölgetés, és ha nem létfontosságú, hogy eggyel több iwiw-ismerőse legyen, akkor törölje le a kedvedért azt a csajt. :)
2010. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meg az összes többit? :S ááá nemtudom :'(
2010. febr. 21. 21:32
 3/9 anonim válasza:
100%

Nem értem, miért baj, ha benn van az ismerősei között olyan ember is, akit ismertek, de nem szerettek. Attól még ugyanolyan ismerős, nem kell ezért megsértődni szerintem.

Ne tegyél semmit, szerintem teljesen normális.

2010. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ulj le vele, bezseld meg vele es ha letorli oket olyan euforikus dolgokat kap majd toled este amiket nem fog megbanni, ha erted mire gondolok :)

( persze tartsd is be :D )

2010. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ismerős vadász" csak azért jelöli, hogy több ismerőse legyen...legalábbis, ha valakit ismerek, de nem szeretem, akkor nem jelölöm be.
2010. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh:D

Már ezen is szokás fentakadni?:D

2010. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
én ezt nem tűrném. azért ez elég rossz. beszelj vele.
2010. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Tök jó, hogy valaki képes egyáltalán egy csöppnyi jelentőséget is tulajdonítani ezeknek a szar közösségi protáloknak. Gratulálok neked is.
2010. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Miért divat az hogy a nők a többi nőt ribancozzák? Csak nem irigy vagy féltékeny vagy?


Ringyózd a pasikat! Biztos van egy csomó ribi pasi is!

2010. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!