Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Miért zavar a szőr a háton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért zavar a szőr a háton?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésre adott válaszok ihlették a kérdést. Mi olyan taszító egyben? Nem zavar odalent, mellkason, karon, arcon, de pont ott meg igen?

Képtelen vagyok értelmezni, miért csupasz felületként képzelitek el. Vannak férfiak persze, akiknek esetleg foltban vagy csíkban nő ott, de nekem pl az egész felsőtestem szőrös. El tudná valaki képzelni, hogy ezt gyantàzom és egy éles határvonal van a két oldal közt? Akárhànyszor olvasom a “csak a háta legyen csupasz” válaszokat, elkap a röhögés.


Bocs, muszàj volt megkérdeznem, nem tudom elképzelni, ezek a nők láttak-e már szörös férfit.


A kérdésem nem véresen komoly, inkább kissé viccesebb hangnemű, így tessék értelmezni.



2019. dec. 6. 01:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*taszító ebben
2019. dec. 6. 01:23
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, de nekem a nyakszőrtől is felfordul a gyomrom. Olyan kiábrándító, mikor a póló nyakánál felül lóg ki a suba...


Láttam szőrös férfit, de a hátán nem nőtt a szőr, hiába volt mindenhol máshol dús, tömött szőrzete. Számomra nem illik oda.

2019. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Egy férfi legyen szőrös, te csak a mellkasán, az szexi 😍
2019. dec. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Én szőrt nagyon nem kedvelő nőként sem értem, hogy gondolják. Hogy lehet valami elöl férrrfiasss, hátul undorító?
2019. dec. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Mindened gyantaztasd. A mellkasodon legyen egy I ❤️ you felirat szorbol maximum.

A valaszom nem veresen komoly,tessek ertelmezni.

2019. dec. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavar, a parom is nagyob szoros, Yetti.
2019. dec. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert olyan vagy, mint egy farkasember.
2019. dec. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Inkább legyen szőrös, mint csupasz mindenhol, egyszer voltam csupasz csigával, azóta is borsódzik a hátam, hogy hogy voltam erre képes. :D
2019. dec. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Ennyire taszított az emberi bőr érintése?
2019. dec. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Téged zavarna, ha a barátnőd szemérem szőrzete a combján folytatódik egy darabon?

Pedig az is ugyanolyan természetes, és kb. olyan gyakori, mint a szőrös férfihát.

2019. dec. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!